Rowery junior

(18)
Marka
Accent
Romet
Woom
Rozmiar ramy
S
Cena
Rozmiar koła
16"
20"
24"
26"
Amortyzacja
tak
Płeć
dziecięcy
Rodzaj hamulca
V-brake
szczękowy
tarczowy hydrauliczny
tarczowy mechaniczny
torpedo
Napęd
1x6
1x8
1x9
3x7
Kolor
biały
czarny
niebieski
różowy
szary
zielony
Wysokość ramy
27,5cm
30,5cm
36,5cm
Ocena klientów

Rower młodzieżowy dopasowany do potrzeb nastolatka

Rozwijający się młody człowiek potrzebuje odpowiedniego jednośladu, który dotrzyma kroku jego rosnącym wymaganiom. Rower junior to podstawa w tej podróży. Wraz z fizycznym rozwojem młodego człowieka możemy przyjąć, że rozmiar kół ma duże znaczenie, i tak:

Nie ma sztywnej reguły, że rower młodzieżowy zaczyna się od danego rozmiaru kół a rower junior do innego - weźmy np. rowery BMX, gdzie mały rozmiar obręczy jest jego integralną cechą. Dlatego najważniejsze - dopasujmy rower pod konkretnego człowieka. Tak robimy u nas, do tego gorąco zachęcamy! Ewentualne kupowanie "na wyrost" ma sens, jeśli tolerancja jest niewielka. Powyżej pewnej granicy możemy doprowadzić do wad postawy i zniechęcenia do roweru - a tego nie chcemy. Rowery junior są na tyle niedrogie i na tyle elastyczne, że inny wybór niż ten właściwy nie ma usprawiedliwienia.

Rowery junior - bogata oferta w Rowertour.com

Ruch jest najlepszym lekarstwem. I nie ma dla niego żadnego zastępstwa. Im więc wcześniej oswoimy swoich najmłodszych bliskich z urokami jazdy na rowerze, tym szybciej mogą połknąć bakcyla i cieszyć się tym, co jest naszym udziałem. Dobrze dopasowany rower junior jest udaną dźwignią, dzięki której świat staje się dla mniejszych bliższy i łatwiejszy do poznawania. Mamy też nieocenioną okazję, by przekazać im wiedzę na temat ruchu, mechaniki i bezpieczeństwa. Korzyści z aktywności fizycznej są także absolutnie nieocenione. To co zasiejemy w dzieciństwie, młodości będzie procentować w dorosłym życiu.

 

Odpowiedzialność za rozwój młodzieży i dzieci w aspekcie rowerowym jest jedną z naszych misji w Rowertour.com. Staramy się, aby rower był dostępny dla wszystkich - również najmłodszych. Dbamy o regularne odświeżanie oferty, śledzimy światowe trendy, podpatrujemy dobre nawyki i rozwiązania. Staramy się bardzo kompleksowo podchodzić do oferty - tak, by kupić wszystko w jednym miejscu. Dla Twojego spokoju, zdrowia i bezpieczeństwa Twoich najmłodszych towarzyszy na rowerze. Staramy się bardzo, byś mógł wprowadzać ich w arkana przygody na dwóch kółkach tak, jak sobie to wymyślisz. Jesteśmy po to, byś mógł mądrze dokonywać wyborów. Zaufaj nam i pozwól dzieciom spełnić marzenia. W tym zawsze będziemy Cię wspierać.

 


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem