Trenażery - akcesoria

Trenażery – akcesoria – Sprofesjonalizuj swój domowy trening przy użyciu trenażera dzięki dedykowanym akcesoriom, które wzbogacą Twój sprzęt o nowe funkcje, a Ciebie o nowe wrażenia. Pomocne gadżety tj. podstawka pod przednie koło, osłona przeciwpotowa, ręcznik, bidon, zacisk do tylnego koła, mata do trenażera, opona do trenażera to akcesoria bez których trening np. na trenażerze z oporem na tylne koło w domowych warunkach jest niemożliwy.   

zobacz więcej »

Akcesoria do trenażera sprawią, że Twój trening będzie jeszcze bardziej urozmaicony i przyjemniejszy. Polecamy m.in. płyty DVD z nagraniami tras z różnych części świata. Obciążenie jest kompatybilne z tym co widzisz na ekranie - trenażer dopasowuje poziom treningu do aktualnych scen. Ponadto, oferujemy inne przydatne akcesoria jak: mata pod trenażer. Mata trenażer chroni powierzchnię podłogi, wygłusza dźwięki oraz przeciwdziała ślizganiu się trenażera. Jeśłi natomiast chcesz zabrać ze sobą trenażer w podróż, przydatna okaże się troba na trenażer, wzmocniona na ściankach, pojemna, lekka. 

 

Zapoznaj się z naszymi produktami i korzystaj z nowinek, a trenowanie nigdy Ci się nie znudzi!

 

 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]