Opony do trenażerów

Opony do trenażera – Użytkownikom trenażerów proponujemy zakup specjalnej opony dostosowanej do tego urządzenia. Ten wytrzymały produkt zrobiony z najlepszych materiałów redukujących specyficzny zapach i hałas sprawia, że opona na trenażer doskonale sprawdza się w pomieszczeniach zamkniętych.

 

Popularna opona do trenażera mtb również dostepna w naszym sklepie, dostępna w róznych rozmiarach, np. opona do trenażera mtb 29, opona trenażer 26. Polecamy również chwalone przez użytkowników opony do trenażera tacx, nie grozi im odzielenie od bieżnika. Każda nasza opona tej kategorii zaprojektowana została z myślą o trenażerach, więc nie należy używac ich do jazdy w terenie, na szosie.

 

zobacz więcej »
Cena od
do

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór opon do trenażerów. Każdy z naszych producentów (Tacx, Continental, Schwalbe, Vittoria, Elite) dba by opona do trenażera pracowała cicho, nie przegrzewała się, a jednocześnie zapewniała maksymalne wykorzystanie mocy trenażera.  Oferujemy opony różnych rozmiarów, do wszelkich zastosowań:

  • opona do trenażera 26
  • opona do trenażera 28
  • opona do trenażera 29 i inne rozmiary.

Z nowoczesną oponą trenażer zima nie jest straszna, a nasz trening staje się prostrzy i przyjemniejszy. 

 

 

 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]