Łańcuch rowerowy / Napinacz

Łańcuch rowerowy to najbardziej zużywająca się część roweru. Nic więc dziwnego, że potrzebuje specjalnej pielęgnacji. Jeśli jednak twój rower zaczął źle pracować, być może jest to wina rozciągniętego łańcucha, który nie tylko powoduje dyskomfort w czasie jazdy, ale także niszczy zębatki w kasecie i korbie. Wymiana na nowy komponent może być koniecznością. Z myślą o tym wprowadziliśmy do sprzedaży wysokiej jakości łańcuchy rowerowe oraz napinacze łańcucha wyprodukowane przez przodujące marki.

 

Jeśli wymieniasz łańcuch rowerowy na nowy, musisz ustalić jego długość. W naszym e-sklepie znajdziesz łańcuchy o różnych długościach, które zagwarantują precyzyjną i cichą pracę. W naszej ofercie znajduje się bardzo mocny i lekki łańcuch rowerowy 1 rzędowy, a także łańcuchy uniwersalne, które będą pasować do 8, 7, 6- rzędowego napędu.

 

W naszym e-sklepie znajdziesz także łańcuch rowerowy 9 rzędowy, jak i łańcuch 10 rzędowy. Dobrze dobrana długość łańcucha rowerowego to gwarancja płynnego działania napędu. A spinka do łańcucha pomoże nam w prawidłowej wymianie łańcucha i jego czyszczeniu.

zobacz więcej »
Cena od
do
Podkategorie
Produkty

Jako, że łańcuchy do rowerów to części, które należą do najczęściej wymagają wymiany. Dobrze wiedzieć jak wymienić zużyty łańcuch rowerowy. Potrzebna przy tej okazji będzie spinka do łańcucha rowerowego. Należy też znać długość łańcucha, który będzie nam potrzebny do wymiany. Przy tej okazji można policzyć ile ogniw miał stary łańcuch do roweru. Można też założyć łańcuch rowerowy na największą zębatkę w kasecie i największy tryb w korbie, naprężyć łańcuch rower i dodać dwa ogniwa: wewnętrzne i zewnętrzne, a pozostałych się pozbywamy skuwaczem. Jeśli chcemy spiąć ogniwa używając spinki do łańcucha należy pozostawić ogniwa wewnętrzne.

 

W ofercie sklepu rowertour.com  dostępne są łańcuchy:

  • łańcuch 11 rzędowy
  • łańcuch rowerowy 10 rzędowy
  • łańcuch 9 rzędowy
  • łańcuch rowerowy 7 rzędowy
  • łańcuch 6 rzędowy i  inne modele

Ponadto, oferujemy napinacze łańcucha rowerowego, które bardzo ułatwiają wymianę łańcucha w każdym rowerze (np. łańcuch do górala). Nasi najwięksi dostawcy to czołowi przedstawiciele branży (Shimano, Sram, KMC, SunRace) oferujący różnego rodzaju łańcuchy (np. łańcuch rowerowy 11 rzędowy), ale też przydatny napinacz łańcucha rowerowego.

 

Gdy jesteśmy juz wyposażeni w nowy łańcuch rowerowynapinacz do łańcucha, pamiętajmy iż należy naoliwić nasz sprzęt, bowiem nowe łańcuchy są smarowane smarem zabezpieczającym jedynie przed korozja, a nie eksploatacją. 

 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]