Muc-off

Muc-Off prężnie rozwija się od 1994 r. specjalizując się w produktach do czyszczenia i pielęgnacji motocykli i rowerów. Firma zyskała popularność na całym świecie, a jej skuteczność potwierdza szerokie grono odbiorców, w tym światowej klasy sportowców. U podstaw założenia Muc-Off leżała potrzeba dokładnego, ale nie zajmującego dużo czasu dbania o czystość roweru. Producenci pragą wykorzystać maksymalny potencjał roweru, dbając o jego użytkowanie w trzech krokach: czyszczenie, ochrona, oliwienie. 


Rozpiętość produktów oferwanych przez Muc-Off robi wrażenie: preparatu do czyszczenia poszczególnych części roweru, smary, oleje, odtłuszczacze, szczotki i inne akcesoria. Muc-Off podąża wyboistą ścieżką miłośników downhill'u i freeride'u, gdzie błoto, kurz, pył są naturalnym otoczeniem. Żadne zanieczyszczenie nie stanowi problemu dla preparatów Muc-Off. Sprzedawane przez Muc-Off preparaty są bardzo skuteczne i wydajne, a także biodegradowalne, chroniąc przy tym środowisko. 

zobacz więcej »
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów

Oferta marki Muc-Off nie kończy się tylko na środkach do czyszczenia czy smarowania rowerów, które sprawiają, że brud tak nie przywiera i  ciężej o korozję.  Oprócz pielęgnacji roweru Muc-Off zaopatruje miłośników jednośladów w specjalną linię kosmetyków dedykowaną osobom aktywnym fizycznie. Firma może poszczycić się wspieraniem i współdziałaniem z profesjonalistami takimi jak: Formuła 1, Team Sky czy Atherton.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]