Muc-Off

Kategorie
Filtry
Cena

Środki czyszczące Muc-Off

Oferowane przez markę Muc-Off środki czyszczące są dostępne w naszym sklepie internetowym. Wszystkie oferowane preparaty są bardzo skuteczne i wydajne, a także biodegradowalne, chroniąc przy tym środowisko naturalne. Muc-Off podąża wyboistą ścieżką miłośników downhill'u i freeride'u, gdzie błoto, kurz i pył są naturalnym otoczeniem. Żadne zanieczyszczenie nie stanowi problemu dla preparatów ze znakiem Muc-Off. Prezentowane przez markę Muc-Off środki czyszczące są prawdziwą rewolucją wśród preparatów czyszczących. Ich unikalne środki do czyszczenia jednośladów w zaawansowanym stopniu ułatwiają życie ich właścicieli. Produkty Muc-Off są bardzo skuteczne bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz czy porę roku. Spryskiwacze sprzedawane w pojemnikach o różnych pojemnościach są wysoce wydajne oraz wykonane w technologii Nano Tech. 

 

Marka Muc-Off definiuje formułę tej technologii, zdradzając swoim klientom, że polega ona na agresywnym rozbijaniu cząsteczek brudu. Dzięki temu nawet najtrwalszy brud może zostać usunięty z powierzchni naszego lakieru. Preparat do czyszczenia z powodzeniem przedziera się przez każdy brud, kurz i olej pozostawiając nasz rower w idealnym stanie. Oferowane przez markę Muc-Off - środki czyszczące do roweru nie zawierają szkodliwych substancji ani rozpuszczalników, są delikatne dla wszystkich elementów naszego roweru, a ponadto są w pełni biodegradowalne. Można je bezpiecznie stosować na elementach aluminiowych, chromowanych, włóknie węglowym, a także podczas kontaktu z gumami, uszczelkami i klockami hamulcowymi. Najważniejszym atutem środków czyszczących oferowanych przez Muc-Off jest jednak to, że są one bezpieczne dla użytkowników. 

 

W naszym sklepie są także dostępne różnego rodzaju odrdzewiacze do podzespołów oraz odtłuszczacze. Te preparaty pozwolą z powodzeniem przywrócić wszystkie komponenty naszego roweru do wymaganej sprawności podczas serwisowania naszego jednośladu. Smary do łańcucha marki Muc-Off znajdują się także na wyposażeniu naszego sklepu. Smary rowerowe pozwolą nasmarować wszystkie ruchome elementy w rowerze po jego czyszczeniu oraz pozwolą mu na długą i bezawaryjną pracę w każdych warunkach.

Środki impregnujące do roweru od Muc-Off

Produkowane przez markę Muc-Off środki impregnujące to preparaty, które dzięki swojej zdolności do dyspersji wody potrafią znakomicie konserwować i zabezpieczać nasz rower. Dyspersja cieczy w produktach Muc-Off to zjawisko polegające na tworzeniu się powłoki ochronnej z cząstek P.T.F.E. na powierzchni lakieru po odparowaniu preparatu. To właśnie dzięki cząsteczkom, z których zbudowane jest wspomniane P.T.F.E. uzyskuje się tak gładkie, śliskie i błyszczące powierzchnie. Środki impregnujące Muc-Off posiadają wysoką zawartość oleju, dlatego stanowią one idealne zabezpieczenie antykorozyjne po myciu i czyszczeniu roweru.

 

Oferowane przez markę Muc-Off środki impregnujące wypierają wilgoć i pozostawiają błyszczącą oraz gładką warstwę ochronną na ramie roweru i pozostałych podzespołach naszego napędu. Stosowanie preparatów impregnujących Muc-Off w postaci sprayu ogranicza przywieranie brudu do ramy roweru i pozostałych jego elementów, dzięki czemu redukuje to czas, który zwykle poświęcamy na czyszczenie i pielęgnację naszego dwukołowego sprzętu.

Narzędzia rowerowe Muc-Off

Poza preparatami do czyszczenia i konserwacji roweru nie można zapomnieć o pozostałych, ale równie kluczowych produktach, takich jak produkowane przez markę Muc-Off narzędzia rowerowe. W tej grupie asortymentu można znaleźć w naszym sklepie internetowym Rowertour.com szereg rozmaitych narzędzi, które ułatwiają prace przy naszym rowerze. Muc-Off posiada w swoim asortymencie akcesoria takie jak rękawiczki, gąbki, ścierki z mikrofibry do polerowania oraz narzędzia rowerowe przeznaczone do czyszczenia i konserwacji roweru. Oferowane przez markę Muc-Off narzędzia rowerowe są dostępne zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. 

 

Do wyboru mamy przeróżne szczotki przeznaczone do oczyszczania ramy i delikatnych elementów i podzespołów naszego roweru. Rączki w szczotkach Muc-Off są odporne na uderzenia i pewnie leżą w dłoni. Do czyszczenia naprawdę dużych powierzchni marka Muc-Off daje nam do dyspozycji duże modele szczotek z powiększoną główką, a do małych zakamarków takich jak np. zębatki kasety cienkie szczoteczki. Gumowe wykończenia oferowanych przez markę Muc-Off szczotek mają za zadanie ochronę delikatnych części roweru. Do czyszczenia łańcucha marka Muc-Off przewidziała specjalne maszynki, które dokładnie czyszczą łańcuchy założony na rowerze i znacząco usprawniają pracę. Wystarczy wlać do niej specjalny preparat marki Muc-Off i zacząć kręcić mechanizmem korbowym. Bez względu na produkt, wszystkie narzędzia są wykonywane z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o każdy detal.

Muc-Off - oleje i smary rowerowe

W ofercie Muc-off, oprócz płynów do czyszczenia i pielęgnacji, znajduje się także szeroki wybór wysokiej jakości środków smarnych przeznaczonych do zastosowania na łańcuchach i innych ruchomych elementach roweru. Smary i oleje rowerowe Muc-off, dostępne na Rowertour.com, są oferowane w różnych wariantach, aby odpowiadać preferencjom dotyczącym rodzaju smarowania oraz indywidualnym wymaganiom układu napędowego roweru. Wśród propozycji tej marki znajdują się oleje do łańcucha, które są odpowiednie do stosowania w mokrych warunkach, uniwersalne smary MO-94 w formie sprayu, smary na suchą pogodę, wyjątkowe lubrykanty ceramiczne, silikonowe oleje do nabłyszczania, a także oleje specjalnie opracowane do pracy w ekstremalnych warunkach atmosferycznych i temperaturach sięgających nawet -50 stopni. Dzięki różnorodności produktów Muc-off, każdy rowerzysta może znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i warunków jazdy.

 


zamknij [x]