Myjka ciśnieniowa Muc-Off Pressure Washer + pokrowiec + płyny

699.93 zł
1734.90 zł
-60%
Najniższa cena z 30 dni: 649.49 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
20211EU MUC
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Muc-Off Pressure Washer to pierwsza na świecie myjka ciśnieniowa, służąca do mycia rowerów i motocykli. To innowacyjne urządzenie pozwoli Ci samodzielnie umyć rower i całkowicie bezpiecznie usunąć z niego kurz, pył, błoto i inne zabrudzenia, które mogą negatywnie wpłynąć na jego działanie i doprowadzić do uszkodzenia osprzętu. 


Myjka ciśnieniowa Muc-Off Pressure Washer została wyposażona w specjalne lance, które pozwalają umyć poszczególne komponenty bez ryzyka ich zniszczenia. W zestawie znajduje się lanca niskociśnieniowa, która generuje czyszczącą pianę. Pozwala ona skutecznie wyczyścić jednoślad nawet w trudnodostępnych miejscach. Razem z myjką Muc-Off Pressure Washer oraz lancami, do kompletu dołączony jest także specjalny pokrowiec do przechowywania oraz koncentraty czyszczące firmy Muc-Off umożliwiające proste i szybkie usuwanie brudu.


Rodzaje lanc:

  • Lanca wysokociśnieniowa - to podstawowa końcówka, która idealnie nadaje się do dokładnego mycia sztywnych części rowerów i motocykli. Dzięki wysokiemu ciśnieniu można skutecznie usunąć nawet mocno przylegające zabrudzenia.
  • Lanca niskociśnieniowa ze strumieniem wachlarzowym - jest przeznaczona do czyszczenia elementów wrażliwych, takich jak osprzęt i łożyska, a także do mycia akcesoriów i błotników. Niższe ciśnienie umożliwia bardziej precyzyjne manewrowanie myjką.
  • Regulowana lanca pozwala na dostosowanie ciśnienia przepływu wody do aktualnych potrzeb. Jest to szczególnie przydatne przy czyszczeniu kół i opon.
  • Snow Foam Lance - ta lanca, w połączeniu z myjką ciśnieniową i środkami czyszczącymi Musk-Off, pozwala na wytwarzanie specjalnej pianki czyszczącej. Aktywna piana doskonale czyści najdelikatniejsze elementy roweru. Zaletą lancy jest możliwość bezpośredniego podpięcia jednego z trzech środków czyszczących z linii Muc-Off: koncentratu Nano Tech, Snow Foam lub Bike Cleaner. Środki te są przykręcane do specjalnego otworu, co pozwala uniknąć potrzeby używania dodatkowego pojemnika do mieszania z wodą.


Muc-Off Pressure Washer to niezastąpiona myjka z zestawem lanc i środków czystości. Lekka wodoodporna torba pozwoli bez trudu przenosić czy przechowywać myjkę niezależnie, gdzie będzie akurat potrzebna.Muc OffSpecyfikacja

MarkaMUC-OFF
Kolorczarny-różowy
Moc silnika1200 W
Napięcie220 - 240 V
Ciśnienie znamionowe70 bar
Dopuszczalne ciśnienie100 bar
Max. ciśnienie wody na wylocie1.2 MPa
Przepływ znamionowy5.5 L / min
Max. przepływ6.5 L / min
Max. temperatura wody50° C
Długość przewodu5 m
Waga~6 kgKlienci kupili również

zamknij [x]