Odtłuszczacz do tarcz Muc-Off Disc Brake Cleaner

44.82 zł
55.90 zł
-20%
Kod:
913CEE MUC
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Zapytaj o produkt

Odtłuszczacz do tarcz Muc-Off Disc Brake Cleaner


Muc-Off Disc Brake Cleaner może poprawić skuteczność hamowania poprzez szybkie usuwanie pyłu i oleju hamulcowego, a także brudu ze wszystkich części układu hamulcowego. Jego unikalna formuła doskonale nawilża klocki hamulcowe, aby znacznie zredukować pisk hamulców, wydłużyć żywotność tarczy i przywrócić skuteczność hamowania. Muc-Off Disc Brake Cleaner szybko wysycha na powietrzu i nie pozostawia żadnych śladów. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla gumy, tworzywa sztucznego, anodowanych metali, włókna węglowego oraz lakierowanych powierzchni.


 • Producent: Muc-Off
 • Model: Disc Brake Cleaner
 • Pojemność: 400mlCechy produktu:

 • Poprawia skuteczność hamowania,
 • Traktuje podkładki i wirniki, aby zredukować pisk hamulca,
 • Przedłuża żywotność tarczy,
 • Szybko usuwa olej, smar, płyn hamulcowy i brud,
 • Receptura nawilżająca dla odpowiedniego zakonserwowania elementów układu hamowania.


Sposób użycia:

 • Potrząśnij puszką, aby aktywować formułę i następnie nałóż na cały obszar hamulca.
 • Pozwól, aby płyn odparował.
 • Zetrzyj nadmiar produktu czystą szmatką.

 

Uwaga! Produkt to skrajnie łatwopalny aerozol. Nie należy go podgrzewać, gdyż może pęknąć. Zaleza się ostrożność podczas stosowania, ponieważ produkt działa drażniąco na skórę oraz oczy. Może także wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe niepożądane skutki. Produkt należy trzymać poza zasięgiem dzieci


Muc-Off to brytyjska marka, która od 1994 roku prężnie się rozwija w branży rowerowej oraz motocyklowej. Marka Muc-Off specjalizuje się w produktach do czyszczenia i pielęgnacji motocykli oraz rowerów. Firma zyskała popularność na całym świecie, a jej skuteczność potwierdza szerokie grono odbiorców, w tym światowej klasy sportowcy oraz zawodnicy kolarscy. U podstaw założenia marki Muc-Off leżała potrzeba dokładnego, ale nie zajmującego zbyt dużo czasu dbania o czystość swojego roweru. Producenci pragną wykorzystać maksymalny potencjał pojazdu, jakim jest rower, dbając o jego użytkowanie w trzech krokach, jakimi są: czyszczenie, ochrona oraz smarowanie. Rozpiętość produktów oferowanych przez markę Muc-Off robi ogromne wrażenie. Marka Muc-Off posiada w swoim asortymencie preparaty do czyszczenia i smarowania poszczególnych części roweru. W szczególności warto zwrócić uwagę na smary, oleje, odtłuszczacze, szczotki, a także pozostałe akcesoria do pielęgnacji i konserwacji roweru.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem