Kask rowerowy Abus Viantor Quin czarny

519.34 zł
749.90 zł
-31%
Najniższa cena z 30 dni: 519.34 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
0078699
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Kask rowerowy Abus Viantor Quin to najnowszy produkt dla entuzjastów jazdy na rowerze. Jest to kask szosowy, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy.


Kask wykonany w technologii In-Mold, dzięki której wieloczęściowa powłoka zewnętrzna trwale łączy się z materiałem wewnętrznym, chłonącym uderzenia. Jego aerodynamiczny kształt zwiększa prędkość, a system wentylacji 4 + 14 zapewnia ciągły dopływ powietrza, co pozwala na utrzymanie chłodnej głowy nawet podczas największych upałów.


Kaski rowerowe Abus Viantor posiadają dokładnie te same technologie, które zostały zastosowane w kaskach klasy PRO. Gwarantuje to wysoką jakość, duży komfort użytkowania i dobre zabezpieczenie w razie upadku. To prawdziwy i pełnoprawny kask rowerowy dla kobiet, który dzięki specjalnej konstrukcji i systemowi Zoom Ace sprawia, że jazda z długimi włosami związanymi w kucyk jest komfortowa i nie sprawia żadnych problemów.


Kask rowerowy Abus Aventor Quin zapewnia pierwszy w swoim rodzaju system bezpieczeństwa z holistycznym podejściem. Niezależnie od tego, czy miałeś wypadek, czy chcesz pozostać w ruchu, ten kask posiada protokoły bezpieczeństwa, które są dostępne, gdy ich potrzebujesz.


Wersja Quin została wyposażona w pełni zintegrowany czujnik Q-Sensor, który jest przełomowym dodatkiem do kasków marki ABUS, który jest w stanie wykryć, kiedy jesteś w niebezpieczeństwie. Q-Sensor wykorzystuje złożony algorytm mierzący czynniki, takie jak uderzenie, zmiany prędkości, próg wstrząsu, zmiany rotacyjne i liniowe oraz inne. Kask rowerowy Abus Aventor Quin powiadamia w nagłych wypadkach kontakty alarmowe o Twojej sytuacji i lokalizacji, aby zorganizować pomoc.


Abus


Specyfikacja

MarkaABUS
Obwód głowy58-62 cm
RozmiarL
Kolorczarny (velvet black)
MIPSnie
System zapięciaklamra
System dopasowaniaZoom Ace
Siatka przeciwko owadomnie
SkorupaPianka EPS + in-mold
Waga310 g

zamknij [x]