Zapięcie U-lock Kryptonite Original Keeper Standard

112.64 zł
178.90 zł
-37%
Najniższa cena z 30 dni: 112.64 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
K997955
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zapięcie rowerowe Kryptonite Original Keeper Standard to zapięcie U-lock, wykonane z solidnej, utwardzanej stali. Daje to wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne.


Kryptonite Original Keeper Standard wyposażony został w mocny zamek z jednym ryglem, a całość pokryta jest winylową osłoną, która chroni ramę przed zarysowaniami i czyni to zapięcie rowerowe bezpiecznym dla twojego roweru. Zamykanie odbywa się poprzez zatrzask.


W komplecie dołączane są dwa klucze. Dzięki temu w razie zgubienia jednego z nich, nadal będziesz mógł bez problemów odpiąć swój rower przy pomocy zapasowego kluczyka.


Zapięcie Kryptonite Original Keeper STD posiada certyfikat European Testing Agencies. Warto także zaznaczyć, że do zestawu dołączony jest specjalny uchwyt do roweru, który umożliwia wygodny transport zapięcia.


  • Solidna, wytrzymała konstrukcja z utwardzanej stali
  • Utwardzany kołnierz ochraniający zamek
  • Zamek krążkowy z 1 ryglem
  • Winylowa osłona zabezpieczająca ramę przed zarysowaniami
  • Mocowanie zatrzaskoweDożywotnia gwarancja Kryptonite

Lifetime Warranty 


Producent obejmuje dożywotnią gwarancją swoje produkty. Gwarancji podlegają wszystkie wady materiałowe i wykonawcze. Należy pamiętać, że gwarancja jest wyłączna dla pierwotnego użytkownika produktu i jest niezbywalna. Niektóre produkty zawierają ograniczenia gwarancyjne lub jej różne okresy. Więcej informacji na stronie kryptonitelock.com


Key Safe Program

Key Safe Program


Jeśli zdarzy się, że zgubisz klucze do swojego zabezpieczenia, to Kryptonite oferuje szybką pomoc i wymianę kluczy. Jedynie co musisz zrobić to zarejestrować swoje klucze podając ich numer seryjny. Pierwsze 2 klucze są bezpłatne, kolejne są za dodatkową opłatą. Więcej informacji na stronie kryptonitelock.comJak wybrać zapięcie KryptoniteSpecyfikacja

MarkaKRYPTONITE
Grubość12 mm
Rozmiar10.2 x 20.3 cm
Mocowanie na ramętak
Kolorczarny
Typ zamkana klucz
Stopień bezpieczeństwa wg producenta4/10
Waga1,10 kg

Klienci kupili również

zamknij [x]