Zestaw do czyszczenia roweru Muc-Off Ultimate Bicycle Cleaning Kit

379.93 zł
626.90 zł
-39%
Najniższa cena z 30 dni: 379.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
284 MUC
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Zestaw do czyszczenia roweru Muc-Off Ultimate Bicycle Cleaning Kit


Zestaw do czyszczenia Muc-Off Ultimate Bicycle Cleaning Kit obejmuje wszystkie podstawowe środki do czyszczenia, ochrony i pielęgnacji roweru. Znajdziesz w nim wszystko, co niezbędne do dbania o Twój rower niezależnie czy jeździsz po drodze, czy w off-roadzie. Dla zachowania wydajności wszystkich szczotek zawartych w zestawie, należy pamiętać, by unikać używania ich z wrzącą wodą lub na gorących częściach roweru. Zalecane jest używanie ciepłej wody, a przed użyciem szczotki należy poczekać aż wszystkie komponenty ostygną. W zestawie znajdują się także środki do czyszczenia oraz do ochrony roweru, smar, ściereczka oraz gąbka.


Zestaw Ultimate Bicycle Cleaning Kit jest idealnym pomysłem na prezent urodzinowy lub świąteczny dla prawdziwego miłośnika rowerów.


  • Producent: Muc-Off
  • Model: Ultimate Bicycle Cleaning Kit
  • Kolor: Czarny/Różowy


Muc-Off 


Zestaw obejmuje

  • Nano Tech Bike Cleaner do szybkiego i łatwego czyszczenia,
  • Bio Drivetrain Cleaner do szybkiego i skutecznego odtłuszczania łańcucha napędowego,
  • Różne szczotki Muc-Off i gąbkę do głębokiego czyszczenia,
  • Bike Protect zapewniający doskonałą ochronę po myciu,
  • Skrzynkę narzędziową do wygodnego przechowywania,
  • Bio Wet Lube zapewniający niesamowitą wydajność łańcucha napędowego,
  • Ściereczkę z mikrofibry Premium ułatwiającej suszenie.


Muc-Off to brytyjska marka, która od 1994 roku prężnie się rozwija w branży rowerowej oraz motocyklowej. Marka Muc-Off specjalizuje się w produktach do czyszczenia i pielęgnacji motocykli oraz rowerów. Firma zyskała popularność na całym świecie, a jej skuteczność potwierdza szerokie grono odbiorców, w tym światowej klasy sportowcy oraz zawodnicy kolarscy. U podstaw założenia marki Muc-Off leżała potrzeba dokładnego, ale nie zajmującego zbyt dużo czasu dbania o czystość swojego roweru.


Producenci pragną wykorzystać maksymalny potencjał pojazdu, jakim jest rower, dbając o jego użytkowanie w trzech krokach, jakimi są: czyszczenie, ochrona oraz smarowanie. Rozpiętość produktów oferowanych przez markę Muc-Off robi ogromne wrażenie. Marka Muc-Off posiada w swoim asortymencie preparaty do czyszczenia i smarowania poszczególnych części roweru. W szczególności warto zwrócić uwagę na smary, oleje, odtłuszczacze, szczotki, a także pozostałe akcesoria do pielęgnacji i konserwacji roweru.


Muc-Off

Klienci kupili również

zamknij [x]