Taśma zabezpieczająca Thule Lockable Strap

344.24 zł
438.90 zł
-22%
Najniższa cena z 30 dni: 344.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
841000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Taśma zabezpieczająca Thule Lockable Strap

 

Taśmy Thule Lockable Strap są przeznaczone do zabezpieczenia kajaku lub innego typu sprzętu przewożonego na bagażniku dachowym. Lekka aluminiowa klamra na taśmie została wyposażona w specjalną osłonę, która chroni sprzęt przed zarysowaniem podczas transportu. Wewnątrz taśmy umieszczono wytrzymałą linkę ze stali, która zabezpiecza ją przed przecięciem i kradzieżą sprzętu. Zestaw zawiera dwie taśmy o długości 400 cm.

 

  • Producent: Thule
  • Model: Lockable Strap
  • Długość: 2 x 400 cm
  • W komplecie 2 sztuki
  • Kolor: Czarny

 

 

Cechy produktu:

  • Lekka aluminiowa klamra na taśmie wyposażona w osłonę zabezpieczającą sprzęt przed zarysowaniami,
  • Wewnątrz taśmy umieszczona wytrzymała stalowa linka zapewniająca ochronę przed przecięciem,
  • Możliwość dociągania taśmy zarówno, gdy zamek jest otwarty, jak i zamknięty.

 

Thule to synonim najwyższej klasy bagażników samochodowych oraz akcesoriów do transportu w podróży. Skandynawska marka o renomowanej pozycji, od lat spotyka się z uznaniem na polskim rynku, gdzie dzięki wysiłkom Thule Polska, wielu klientów na co dzień cieszy się znakomitą jakością bagażników Thule. Kompleksowa oferta zawiera topowe uchwyty dachowe na rower, bagażniki na hak, na klapę auta, czy boxy dachowe. Obok roweru, dzięki rozwiązaniom Thule, niezwykle łatwo i stylowo przewieziemy również sportowy sprzęt wodny i zimowy, co umożliwi bagażnik na narty. Bagażniki Thule wraz z kompleksową ofertą akcesoriów montażowych, pozwolą zawsze na bezpieczny dla auta i roweru jego montaż w transporcie. Możliwość montażu w naszym punkcie serwisowym Thule Bydgoszcz przy ul. Łużyckiej 27.

 

 

Produkty marki Thule w ofercie objęte są pełną dwu-letnią gwarancją producenta na wady materiałowe i wykonania. Kupując w sklepie rowertour.com masz pewność, że zakupiłeś oryginalny produkt, z oficjalnej polskiej dystrybucji Thule.

 

 

 

 

 

 

Klienci kupili również

zamknij [x]