Okulary Rudy Project Magnus RP Optics Smoke Black czarne

579.99 zł
690.00 zł
-16%
Kod:
SP7510060001
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Zapytaj o produkt

Okulary Rudy Project Magnus


Magnus marki Rudy Project to doskonałe okulary dla sportowców o większym obwodzie głowy. Okulary zostały wykonane z wysokowydajnego poliamidu, który nadaje im wyjątkową trwałość przy zachowaniu odpowiedniej lekkości i elastyczności. Rudy Project Magnus zostały wyposażone w soczewki produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii. Oferują transmisję światła na poziomie 11% i filtr kategorii 2 zapewniający ochronę przed słońcem. Okulary wyposażono w regulowane zauszniki oraz system ErgoNose umożliwiający dopasowanie noska do kształtu twarzy. Okulary posiadają także system kontroli wentylacji, który zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega zaparowywaniu. Rudy Project Magnus pozwalają także na szybką wymianę soczewek. Dzięki temu możesz z łatwością wymienić je według własnych upodobań wybierając odpowiadający rozmiar i rodzaj.


 • Producent: Rudy Project
 • Model: Magnus
 • Aktywność: bieganie
 • Typ soczewki: RP Optics
 • Transmisja światła: 11%
 • Kategoria filtra: 2
 • Waga: 29 g
 • Kolor soczewki: Smoke Black
 • Kolor oprawek: czarnyCechy produktu:

 • Zaawansowana technologia produkcji soczewek
 • Stylowy design oprawek
 • Wygodna, lekka konstrukcja oprawek


Technologie:


REGULOWANY NOSEK - Miękki, regulowany nosek zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten pozwala również na regulację wysokości okularów i ich odległości od twarzy, aby zapobiec zaparowaniu.
REGULOWANE ZAUSZNIKI -Regulowane zauszniki zapewniają w pełni spersonalizowane dopasowanie i doskonały chwyt. Wystarczy delikatnie nacisnąć, aby wyregulować je w dowolnym kierunku.
KOMFORTOWE DOPASOWANIE - Okulary są wyposażone w inteligentne rozwiązania zapewniające komfortowe dopasowanie dzięki możliwości regulacji. Wyróżniają się bardzo ergonomicznym designem. 
KONTROLOWANA WENTYLACJA - Okulary posiadają system kontroli wentylacji. Otwory wentylacyjne zostały umieszczone na czubkach skroni, przedniej części obudowy i soczewce, aby poprawić cyrkulację powietrza, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność aerodynamiczną. Dzięki temu rozwiązaniu masz zapewnioną doskonałą widoczność i nie musisz się już martwić zaparowywaniem okularów.
SZYBKA WYMIANA - System szybkiej wymiany pozwala wybrać rozmiar i rodzaj soczewek, które bardziej Ci odpowiadają. Zapewnia doskonałe zarządzanie oświetleniem, ponieważ soczewki można z łatwością zamontować lub wymienić zgodnie z własnymi wymaganiami.
 


Soczewki RP Optics


Dla poszczególnych warunków oświetleniowych Rudy Project oferuje zaawansowane technicznie specjalistyczne soczewki o wysokiej jakości widzenia dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Różne soczewki umożliwiają działanie i poprawianie wyników w każdych warunkach świetlnych lub atmosferycznych, jakie można napotkać. RP Optics to filozofia projektowania, która ma na celu poprawę wydajności wizualnej i ochrony oczu za pomocą selektywnych soczewek o wysokiej wydajności optycznej i mechanicznej, w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i zastosowaniami naukowymi. Soczewki RP Optics mają cechy wspólne dla każdego rodzaju soczewek, takie jak neutralizowanie promieniowania ultrafioletowego całkowicie do 400 nm (ochrona UV 400) i utrzymywanie spójności kolorów nawet przy ciemnych filtrach. Zdaniem Rudy Project nie wystarczy chronić oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest również zwiększenie ostrości widzenia i zminimalizowanie zniekształceń, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości optyki odpowiedniej dla sportu. W niektórych ekstremalnych warunkach sportowiec musi polegać na technologiach zwiększających wydajność i minimalizujących zakłócenia. Z tego powodu inżynierowie Rudy Project rozszerzyli zakres filtrów o specjalne funkcje, w tym technologię przeciwmgłową, hydrofobową i fotochromową.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem