Płyn do czyszczenia łańcucha Motul Chain Clean

39.43 zł7.89 zł/100ml
46.90 zł
-16%
Najniższa cena z 30 dni: 39.43 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
A-OS-0099
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Motul Chain Clean to środek oparty na bazie wody przeznaczony do czyszczenia łańcucha. Specjalnie skomponowana mieszanka z biodegradowalnych składników usuwa nawet ciężkie zabrudzenia z łańcucha i przygotowuje go do nałożenia świeżego smaru. Jego formuła usuwająca tłuszcz doskonale nadaje się do wszystkich typów łańcuchów rowerowych. Motul Chain Clean chroni i zapobiega matowieniu aluminium, mosiądzu i innych metali. Butelka jest w 100% pochodzenia wtórnego i nadaje się do recyklingu.

 

Podczas finału MotoGP 2022 w Walencji, Motul zaprezentował nową gamę produktów przeznaczoną specjalnie do rowerów i zaprojektowaną z myślą o wysokiej jakości i zrównoważonym rozwoju. Motul posiada w swojej ofercie produkty do pielęgnacji samochodów i motocykli, teraz chce zaspokoić potrzeby entuzjastów kolarstwa, którzy pragną utrzymać swoje maszyny napędzane siłą mięśni w dobrym stanie.

 

Asortyment z linii Bike Care składa się z wysoce skutecznych smarów, które zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność i ochronę, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

 

 

 

Specyfikacja

 

INFORMACJE

Marka MOTUL
Produkt Chain Clean
Kolor szary
Pojemność 500 ml
Przeznaczenie Czyszczenie łańcucha

Klienci kupili również

zamknij [x]