Płyn do mycia roweru Motul Dry Clean

49.43 zł9.89 zł/100ml
50.90 zł
-3%
Najniższa cena z 30 dni: 49.43 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
A-OS-0098
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Motul Dry Clean to środek do czyszczenia ram oraz kół rowerowych, który nie wymaga spłukiwana. Świetnie nadaje się do powierzchni malowanych proszkowo oraz innych delikatnych materiałów takich jak carbon, chrom czy tworzywo sztuczne. Można go stosować z powodzeniem na ramach błyszczących jak i matowych. Ten biodegradowalny środek tworzy wodoodporną powłokę oraz nadaje się do tradycyjnych rowerów, oraz elektrycznych. Jego butelka o pojemności 500 ml jest w 100% pochodzenia wtórnego i nadaje się do recyklingu. Pojemność 500 ml jest odpowiednikiem sprayu o pojemności 1250 ml.

 

Podczas finału MotoGP 2022 w Walencji, Motul zaprezentował nową gamę produktów przeznaczoną specjalnie do rowerów i zaprojektowaną z myślą o wysokiej jakości i zrównoważonym rozwoju. Motul posiada w swojej ofercie produkty do pielęgnacji samochodów i motocykli, teraz chce zaspokoić potrzeby entuzjastów kolarstwa, którzy pragną utrzymać swoje maszyny napędzane siłą mięśni w dobrym stanie.

 

Asortyment z linii Bike Care składa się z wysoce skutecznych smarów, które zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność i ochronę, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska.

 

 

 

Specyfikacja

 

INFORMACJE

Marka MOTUL
Produkt Dry Clean
Kolor szary
Pojemność 500 ml
Przeznaczenie Mycie ram i innych elementów roweru

Klienci kupili również

zamknij [x]