Koło przednie Zipp 303 S Disc

2399.63 zł
2904.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni: 2399.63 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.1918.527.000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Koło przednie Zipp 303 S zostało zaprojektowane z myślą o dzisiejszych wymaganiach stawianych kołom szosowym. Doświadczenia zebranie podczas wiosennych klasyków kolarskich pozwoliły opracować model, który świetnie spisze się podczas płaskich, asfaltowych odcinków, a jednocześnie poradzi sobie na odcinkach o gorszej nawierzchni. Profil o wysokości 45 mm stanowi świetny kompromis pomiędzy wagą, aerodynamiką i odpornością na wiatr boczny.

 

Wyróżnikiem jest tu zupełnie nowy profil obręczy, który dzięki szerokości 23 mm pozwala jeździć na szerszych oponach. Zipp zastosował tu rozwiązanie bezrantowe, czyli obręcz została wykonana w technologii hookles. Wyeliminowanie haków i dętki pozwoliło obniżyć wagę samej obręczy oraz oporu aerodynamicznego. W połączeniu z oponami tubeless możemy jeździć na niższym ciśnieniu, bez obaw o przebicie ze znacznym zmniejszeniem oporów toczenia. 

 

Bez względu na rodzaj nawierzchni, po której się poruszamy, możemy rozwijać większe prędkości. 303 S to jedne z najlżejszych kół, które zostały zoptymalizowane pod kątem największej wydajności aerodynamicznej dla szerokości 28 mm, ale są w stanie pomieścić opony gravelowe nawet 50 mm. 

 

Według badań Zipp otrzymujemy 10 procent oszczędności mocy w porównaniu z kołem konkurencji pod względem całkowitej mocy potrzebnej do jazdy z prędkością 40 km/h po gładkiej, płaskiej drodze z oponą 28 mm. 

 

Karbonowe koła Zipp 303S generują mniejszy opór aerodynamiczny, mniejszy opór toczenia z niższą wagą, co przekłada się na mniejsze zmęczenie kolarza ze wzrostem prędkości. 

 

 

Specyfikacja

Marka ZIPP
Rozmiar koła 28 cali
Kolor czarny
Przeznaczenie szosa, triathlon, allroad, jazda na czas
Waga 711 g

 

 

Piasta

Model 76D
Mocowanie tarczy hamulcowej centerlock
Ilość otworów 24
12 mm
Szerokość O.L.D. 100 mm

 

 

Obręcz

Model 303 S
Rozmiar obręczy 28 cali
Wysokość 45 mm
Materiał carbon
Tubeless Ready tak
Szerokość wewnętrzna 23 mm
Ilość otworów 24
Profil obręczy symetryczny
Szprychy Sapim CX Sprint J-bend

 

 

Dożywotnia gwarancja Zipp

Dożywotnia gwarancja ZIPP

 

Firma Zipp oferuje swoim klientom dożywotnią gwarancję na swoje produkty takie jak koła czy mostki. Koła marki Zipp są automatycznie objęte prawami gwarancyjnymi i nie trzeba ich specjalnie rejestrować.

 

Dowiedz się co obejmuje gwarancja producenta i gdzie złożyć wniosek w przypadku uszkodzeń. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Klienci kupili również

zamknij [x]