Zestaw środków ochronnych do jazdy na trenażerze Dynamic Bike Care Pain Cave

169.14 zł
224.90 zł
-25%
Najniższa cena z 30 dni: 169.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
DY-201
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zestaw środków ochronnych do jazdy na trenażerze Dynamic Bike Care Pain Cave to komplet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do utrzymania swojego sprzętu w należytej sprawności w sezonie zimowym, kiedy trenujesz pośród czterech ścian.

 

Pierwszym elementem w zestawie jest wosk Watts-up Indoor Wax. Pierwszy na świecie preparat zaprojektowany z myślą o używaniu go w zamkniętych pomieszczeniach. Jego atutem jest niezwykła wydajność oraz nowoczesna formuła, zapewniająca skuteczne działania, a przy tym będąca przyjazna dla środowiska naturalnego.

 

Drugą część składową stanowi środek czyszczący do roweru AfterWatt stworzony specjalnie z myślą o czyszczeniu jednośladu i sprzętu rowerowego wykorzystywanego podczas treningu domowego. Produkt skutecznie usuwa plamy i chroni przed powstawaniem nowych. Nadaje się do nakładania na powierzchnie aluminiowe, ze stali nierdzewnej, karbonowe, tytanowe, winylowe oraz gumowe.

 

W Dynamic Bike Care Pain Cave mieści się także środek antykorozyjny Sweatopia w postaci sprayu. Producent stworzył go do ochrony trenażerów rowerowych, ale z powodzeniem można korzystać z niego także do dbania o inne pokojowe sprzęty treningowe.

 

Oprócz tego do zestawu marka Dynamic Bike Care dodała butelkę na wodę o pojemności 500 ml oraz przywieszkę informacyjną na drzwi. Całość zamknięta jest w pudełku z tworzywa.

 

 

Specyfikacja

Marka DYNAMIC BIKE CARE
Zastosowanie mycie trenażera
Liczba elementów 5
Kolor czarny
zamknij [x]