Opona do wózka inwalidzkiego Schwalbe Marathon Plus 24 GRC czarno-szara - 24x1.00

129,55
Cena katalogowa:
169,90 zł
Darmowa dostawa dla Ciebie!
Kolor / wzór Opona do wózka inwalidzkiego Schwalbe Marathon Plus 24 GRC czarno-szara - 24x1.00
Rozmiary
24x1.00 (brak)
24x1.00 (brak)
Produkt jest chwilowo niedostępny w sklepie internetowym.
Kliknij w przycisk, aby otrzymać powiadomienie, kiedy produkt będzie dostępny.
POWIADOM MNIE
Dołącz do Rowertour Club,
zbieraj punkty i kupuj taniej przy następnych zakupach!
Otrzymaj
130 pkt
za zakup tego produktu. Punkty Rowertour Club
Zapytaj o produktZapytaj o produktWięcej
Darmowa dostawaDarmowa dostawa powyżej 0 złSzczegóły

Opis produktu i specyfikacja

Opona Schwalbe Marathon Plus do wózków inwalidzkich to produkt zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie niezawodność i trwałość ogumienia. Model ten wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, która w pełni odpowiada na specyficzne potrzeby osób korzystających z wózków inwalidzkich.


Najważniejszą cechą opony jest jej wysoka odporność na przebicia, którą Schwalbe uzyskało dzięki opatentowanej technologii SmartGuard. Dodatkowo, zastosowanie mieszanki gumowej GRC – szarej mieszanki o przyjaznych właściwościach – sprawia, że opona jest nie tylko wytrzymała, ale także komfortowa w użytkowaniu. Ścianki boczne zostały wykonane wyjątkowo gładko, co zapewnia wygodne chwytanie i łatwe obracanie opony. To sprawia, że produkt spełnia oczekiwania pod względem zarówno wytrzymałości, jak i ergonomii.


Opona Schwalbe Marathon Plus to doskonały wybór dla osób poszukujących solidnego, trwałego i komfortowego ogumienia do wózka inwalidzkiego, gwarantującego bezproblemowe użytkowanie na co dzień i dodatkową ochronę przed uszkodzeniami.




Wkładka SmartGuard wykonana jest z wysoce elastycznej specjalnej gumy o grubości około 5 mm, która jest wyjątkowo odporna na przebicie. 





GRC to specjalistyczna, szara mieszanka gumy opracowana przez Schwalbe i stosowana w oponach przeznaczonych do wózków inwalidzkich. 




Specyfikacja

MarkaSCHWALBE
Rozmiar24x1.00"
ETRTO25-540
WersjaSmartGuard
Rodzaj mieszankiGRC
Zalecane ciśnienie

80-145 PSI / 6,0-10,0 bar

Tubelessnie
E-bikenie
Typdrutowa
Oplot67 EPI
Zastosowaniewózek inwalidzki
Waga500 g
Nośność60 kg
Pasek odblaskowynie
Kolorczarno-szary
Informacje handlowe
zamknij [x]