Opona zwijana Pirelli Scorpion Race DH MUD - 29x2.40

280,26
Cena katalogowa:
380,90 zł
Darmowa dostawa dla Ciebie!
Kolor / wzór Opona zwijana Pirelli Scorpion Race DH MUD - 29x2.40
Rozmiary
29x2.40
29x2.40
Ilość
Rozwiń
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Dołącz do Rowertour Club,
zbieraj punkty i kupuj taniej przy następnych zakupach!
Otrzymaj
281 pkt
za zakup tego produktu. Punkty Rowertour Club
  1. Produkt dostępny
  2. Wysyłka w ciągu: 3-4 dni
Zapytaj o produktZapytaj o produktWięcej
Darmowa dostawaDarmowa dostawa powyżej 0 złSzczegóły

Opis produktu i specyfikacja

Pirelli Scorpion Race DH MUD to opona przeznaczona do jazdy w najbardziej wymagających, błotnistych warunkach, gdzie maksymalna przyczepność odgrywa kluczową rolę. Ten model, dostępny w węższym rozmiarze 2.4 cala, został zaprojektowany z głęboko naciętym bieżnikiem, który skutecznie przebija się przez błoto i zapewnia szybkie samooczyszczanie podczas jazdy. Dzięki temu opona utrzymuje stabilność i trakcję nawet na najbardziej śliskich odcinkach trasy.

 

Za wyjątkowe osiągi odpowiada super miękka mieszanka gumy SmartEVO DH, opracowana z myślą o zawodach enduro i downhill. Zapewnia doskonałą przyczepność oraz pełną kontrolę nad rowerem w ekstremalnych warunkach terenowych.

 

Konstrukcja DualWALL+ wykorzystuje dwuwarstwowy karkas o gęstości 60 TPI, wzmocniony gumową wkładką w okolicy stopki oraz dodatkową tkaniną stabilizującą ściany boczne. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką odporność na przebicia i maksymalną ochronę podczas agresywnej jazdy w trudnym terenie. Opona Pirelli Scorpion Race DH MUD jest w pełni kompatybilna z systemem Tubeless, co pozwala na niższe ciśnienie w kołach, lepszą przyczepność i zwiększony komfort jazdy.

 

 

 

 

DualWALL+ to dwuwarstwowy karkas 60 TPI ze wzmocnioną ścianą boczną i wkładką w stopce, stworzony z myślą o wyścigach DH i enduro. Zapewnia maksymalne wsparcie przy dużych obciążeniach i agresyjnej jeździe.

 

 

 

SmartEVO DH to supermiękka mieszanka wyścigowa Pirelli, opracowana z udziałem zawodników PRO i specjalistów od sportów motorowych. Zapewnia maksymalną przyczepność i stabilność w warunkach DH i enduro.

 

 

 

Specyfikacja

Marka PIRELLI
Rozmiar

29x??2.40"

ETRTO 60-622
Wersja DualWALL+
Rodzaj mieszanki SmartEVO DH
Tubeless tak (TLR)
E-bike nie
Typ zwijana
Oplot 60 EPI
Zastosowanie DH, Enduro
Waga 1360 g
Pasek odblaskowy nie
Kolor czarny
Informacje handlowe
zamknij [x]