Środek piorący do odzieży technicznej Nikwax Base Wash

24.93 zł
26.90 zł
-7%
Najniższa cena z 30 dni: 24.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
NI-141
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Środek czyszczący przeznaczony do odzieży i bielizny technicznej Nikwax Base Wash


Nikwax Base Wash to odświeżający środek do czyszczenia i pielęgnacji syntetycznej bielizny technicznej, oraz odzieży ze zdolnością przenoszenia wilgoci, zakładanej bezpośrednio na ciało. Base Wash skutecznie usuwa brud i plamy, odświeża, zapobiega gromadzeniu się zapachów, przyspiesza suszenie i poprawia skuteczność chłodzenia syntetycznych warstw z membraną.


 • Producent: Nikwax
 • Model: Base Wash
 • Pojemność: 300ml


Właściwości:

 • Równocześnie czyści i pielęgnuje
 • Odświeża syntetyczną bieliznę termoaktywną
 • Usuwa przykry zapach i zabezpiecza przed gromadzeniem się zapachów podczas używania
 • Wzmacnia i odnawia zdolność do przenoszenia wilgoci w bieliźnie termoaktywnej i odzieży codziennej
 • Zwiększa właściwości oddychające
 • Poprawia zdolność do przenoszenia wilgoci
 • Przyspiesza suszenie
 • Usuwa przykre zapachy i zapobiega ich powstawaniuSposób użycia:

Nanieść przed praniem nierozcieńczony BaseWash ® na uporczywe plamy. Stosować się do zaleceń producenta umieszczonych na etykiecie wyrobu. Wstrząsnąć przed użyciem. Nie stosować płynów do płukania. Nie stosować do odzieży nieprzemakalnej.


 • Umieścić czyszczoną odzież w pralce.
 • Dodać jedną nakrętkę produktu (50 ml)
 • Prać według zaleceń producenta umieszczonych na etykiecie wyrobu.

Jak działa Nikwax


Co oznacza dwustopniowe impregnowanie?
Dwustopniowa impregnacja produktami Nikwax jest sekwencją czyszczenia i ponownej impregnacji, która przywraca początkowe właściwości nadane przez producenta odzieży, obuwia czy sprzętu. Nasze produkty do czyszczenia i impregnacji można łatwo rozrożnić dzięki kolorom zakrętek na butelkach - "zielone - czyszczące" a "fioletowe - impregnujące".
Zielony do czyszczenia. Czy to odzież, obuwie czy sprzęt, pierwszym etapem procesu Nikwax musi zawsze być czyszczenie. Pozwala ono usunąć zanieczyszczenia, kurz i brud, które zakrywają wodoodporne membrany w odzieży i obuwiu. Środki czyszczące do odzieży i sprzętu w spray'u oraz do stosowania w praniu bezpiecznie usuną wszelkie pozostałości po detergentach osadzone w tkaninie i wzmagające przemakanie, tzn. tam gdzie woda nie jest wypierana przez tkaninę lecz wchłaniana przez włókna. Środki czyszczące do obuwia z aplikatorem gąbkowym wydajnie oczyszczają z plam i brudu każdy rodzaj obuwia (wyjściowe, rekreacyjne i sportowe) i odnowią wygląd brudnych części wierzchnich bez pozbawiania ich istniejących właściwości wodoodpornych. Cząsteczki ziemi wrzynają się we włókna skóry lub tkaniny powodując w końcu ich osłabienie. Regularne czyszczenie zapobiega niszczeniu. Przed zastosowaniem odpowiedniego produktu "fioletowego - impregnującego" należy zawsze stosować jeden z naszych produktów "zielony - czyszczący". 
Fioletowy do impregnacji. Czy to odzież, obuwie czy sprzęt drugim etapem procesu musi zawsze być impregnacja. Zastosowanie któregokolwiek z naszych produktów do impregnacji zapewni mocny i długotrwały efekt przeciwdeszczowy zapewniając suche stopy i sprzęt podczas deszczu. Stosowanie Nikwax podtrzyma właściwości "oddychające" sprzętu, zapobiegając gromadzeniu się wilgoci wewnątrz sprzętu i spowoduje, że zostanie ona wypchnięta na zewnątrz, utrzymując odpowiednią temperaturę ciała. Jednocześnie Nikwax usuwa deszcz z zewnętrznej warstwy tkaniny pozwalając zapewniając pozwalając cieszyć się suchym po obu stronach ubraniem.  Impregnaty z aplikatorem gąbkowym i w spray'u mogą być wykorzystane do obuwia wyjściowego, rekreacyjnego i sportowego i nadadzą właściwości wodoodporne każdemu rodzajowi skóry i materiału. Gdy jakaś rzecz zostanie już zaimpregnowana przy użyciu impregnatu Nikwax należy zawsze pielęgnować jej właściwości wodoodporne czyszcząc regularnie odpowiednim roztworem czyszczącym Nikwax (do odzieży i obuwia).      


Klienci kupili również

zamknij [x]