Zapięcie U-lock Kryptonite Kryptolok Standard

199.64 zł
318.90 zł
-37%
Najniższa cena z 30 dni: 199.64 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
K002031
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kryptolok Standard to zapięcie rowerowe, który zapewnia maksymalną ochronę twojemu rowerowi. Jego pałąk o średnicy 12,7 mm wykonany jest z utwardzanej stali, co czyni go odpornym na próby włamania. Pałąk z końcówką Double Deadbolt i utwardzana poprzeczka zamka dodatkowo zwiększają jego wytrzymałość.


Marka Kryptonite słynie z wysokiej jakości zapięć rowerowych, które produkowane są z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Wyroby tego producenta odznaczają się innowacyjnością rozwiązań, trwałością materiałów oraz solidnym wykonaniem. Firma Kryptonite uchodzi obecnie za światowego lidera w tworzeniu zapięć rowerowych.


  • Utwardzana poprzeczka zamka
  • Zamek krążkowy z 2 ryglem
  • Mocowanie FlexFrame U
  • Zamek umieszczony centralnie przeciwdziała próbom podważania
  • Nowa osłona chroniąca mechanizm zamka przed zabrudzeniem
  • 2 klucze w zestawieAnti Thief Protection Offer

Anti-Thief Protection Offer


Jeśli Twój rower zostanie skradziony w wyniku otwarcia lub wyłamania zapięcia Kryptonite, producent zwróci klientowi podstawowy koszt zakupu pojazdu. ATPO jest ofertą opcjonalną, klient musi się zarejestrować na stronie producenta, aby móc z niej skorzystać! Więcej informacji o znajdziesz tutaj.


Dożywotnia gwarancja Kryptonite

Lifetime Warranty 


Producent obejmuje dożywotnią gwarancją swoje produkty. Gwarancji podlegają wszystkie wady materiałowe i wykonawcze. Należy pamiętać, że gwarancja jest wyłączna dla pierwotnego użytkownika produktu i jest niezbywalna. Niektóre produkty zawierają ograniczenia gwarancyjne lub jej różne okresy. Więcej informacji na stronie kryptonitelock.com


Key Safe Program

Key Safe Program


Jeśli zdarzy się, że zgubisz klucze do swojego zabezpieczenia, to Kryptonite oferuje szybką pomoc i wymianę kluczy. Jedynie co musisz zrobić to zarejestrować swoje klucze podając ich numer seryjny. Pierwsze 2 klucze są bezpłatne, kolejne są za dodatkową opłatą. Więcej informacji na stronie kryptonitelock.comJak wybrać zapięcie KryptoniteSpecyfikacja

MarkaKRYPTONITE
Średnica12.7 mm
Rozmiar10.2 x 22.9 cm
Mocowanie na ramętak
Kolorczarny
Typ zamkana klucz
Stopień bezpieczeństwa wg producenta6/10
Waga1,32 kg

Klienci kupili również

zamknij [x]