Zapięcie U-lock Onguard Bulldog Mini 8013

99.93 zł
146.90 zł
-32%
Najniższa cena z 30 dni: 99.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
ONG-8013
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zapięcie U-lock Onguard Bulldog Mini 8013 to doskonały wybór dla każdego, kto chce zadbać o bezpieczeństwo swojego roweru. Wykonane z hartowanej stali, zapewnia niezwykłą odporność na cięcie, wyważanie lub stosowanie dźwigni. Nowo opracowany cylinder blokowania gwarantuje maksymalną ochronę przed niepożądanym otworzeniem, a dzięki uchwytowi zapięcie można łatwo transportować na rowerze.


Zapięcia serii Bulldog to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności. X2P mechanizm blokujący zabezpiecza u-lock w 2 miejscach, co zapewnia maksymalną ochronę przed kradzieżą. Z-Cylinder jest odporny na wstrząsy, kucie, ciągnięcie lub wiercenie, co daje pewność, że rower jest bezpieczny.


Dodatkowo zaokrąglony projekt i centralny otwór na klucz eliminują punkty do stosowania dźwigni, co zwiększa bezpieczeństwo. Dwukrotnie gumowana poprzeczka szekli chroni kolor i wykończenie, a extra grube końcówki zapięcia zapewniają dodatkową ochronę przed obiciami i upadkami.


Jeśli szukasz skutecznego i niezawodnego zapięcia U-lock do swojego roweru, to Onguard Bulldog Mini 8013 jest idealnym wyborem. Zapewnia nie tylko maksymalną ochronę, ale również wygodę transportu i łatwość użytkowania.Specyfikacja

ProducentONGUARD
Kolorczarny, żółty
Długość140 mm
Szerokość90 mm
Średnica13 mm
Dodatkowe5 kluczy w zestawie
Mocowanie na ramętak
Typ zamkana klucz
Stopień bezpieczeństwa wg producenta65/100

Klienci kupili również

zamknij [x]