Obręcz DT Swiss XMC 320 27,5" to bardzo zaawansowany produkt, stworzony z myślą o doświadczonych rowerzystach górskich zainteresowanych przede wszystkim wszechstronnymi modelami, idealnymi do jazdy all-mountain. Wybierając tę obręcz na pewno nic nie zaskoczyć Cię na trasie, a każda przeszkoda będzie mogła zostać płynnie i bezpiecznie pokonana!
Obręcz DT Swiss XMC 320 27,5" wyprodukowana została przy użyciu włókna węglowego, czyli popularnego karbonu. Jest to obecnie najlepsze tworzywo wykorzystywane w branży – doskonale łączy niezwykłą lekkość z trwałością, a w niniejszej serii obręczy DT Swiss zastosował również innowacyjny (i opatentowany) proces produkcyjny, który pozytywnie wpływa na trwałość modeli. Testy bardzo skutecznie minimalizują wszelkie niedoskonałości.
Bardzo ważną zaletą obręczy DT Swiss XMC 320 27,5" jest jej pełne przygotowanie do użytkowania wraz z systemem Tubeless, czyli bezdętkowym. Takie rozwiązanie daje możliwość obniżenia ciśnienia w ogumieniu – zyskuje na tym wytrzymałość opony, staje się ona lżejsza, a także ma lepsze parametry jezdne.
| Marka | DT SWISS |
| Rozmiar | 27,5" |
| Materiał | włókno węglowe |
| Przeznaczenie | MTB |
| Liczba otworów | 28 |
| Szerokość zewnętrzna | 36,8 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 30 mm |
| Wysokość stożka | 22 mm |
| Tubeless | tak |
| Waga | 434 g |
| Kolor | czarny |