Obręcz DT Swiss EXC 330 27,5" to najwyższej klasy komponent rowerowy, stworzony po to, aby zapewnić użytkownikowi jednocześnie możliwość przełamywania kolejnych granic oraz bezpieczeństwo w czasie jazdy. Obręcz przygotowano z myślą o miłośnikach ekstremalnej jazdy górskiej (MTB), takiej jak enduro czy trail, więc nie zawiedzie Twojego zaufania niezależnie od sytuacji na trasie!
Obręcz DT Swiss EXC 330 27,5" wykonana jest z włókna węglowego (karbonu), który dzięki zastosowaniu przez markę nowego procesu kompresji materiału, dostarcza zupełnie nowe standardy trwałości. Za sprawą opatentowanej technologii kontroli jakości – warstwa po warstwie – firma zminimalizowała nierówności, co czyni obręcz znacznie wytrzymalszą niż standardowe modele karbonowe.
Ogromnym atutem obręczy DT Swiss EXC 330 27,5" jest również jej przystosowanie do systemów bezdętkowych (Tubeless). Dzięki temu można obniżyć ciśnienie w ogumieniu, co w efekcie poprawia parametry jezdne, zwiększa jego trwałość oraz zmniejsza wagę.
| Marka | DT SWISS |
| Rozmiar | 27,5" |
| Materiał | włókno węglowe |
| Przeznaczenie | MTB; enduro; trail |
| Liczba otworów | 28 |
| Szerokość zewnętrzna | 37,2 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 30 mm |
| Wysokość stożka | 22 mm |
| Tubeless | tak |
| Waga | 491 g |
| Kolor | czarny |