Siodełko San Marco Ground Shield Carbon FX Wide to siodełko zaprojektowane z myślą o miłośnikach MTB, zarówno tych jeżdżących rekreacyjnie, jak i tych, którzy lubią trudne trasy, zjazdy i podobne atrakcje. Wzmocnienie włóknem węglowym pomaga redukować drgania, co poprawia komfort jazdy. Duże wygięcie w tylnej części siodełka poprawia pozycję użytkownika i minimalizuje bóle pleców, które mogą się pojawić na wyboistych trasach.
Siodełko pokryte jest materiałem Skelfeel, który odporny jest na ścieranie, a także jest łatwy w czyszczeniu, zaś wypełnienie to pianka PullFoam, która pod naciskiem dopasowuje się do ruchów miednicy, co znacznie poprawia komfort jazdy.
Stelaż jest wykonany ze stali nierdzewnej, co sprawia, że całość konstrukcji jest bardzo lekka i odporna na warunki pogodowe.
| Marka | SAN MARCO |
| Model | Ground Shield Carbon FX |
| Przeznaczenie | MTB |
| Płeć | męskie |
| Pokrycie | Skelfeel |
| Wypełnienie | Pullfoam |
| Skorupa | wzmocniona włóknem węglowym |
| Stelaż | DNA Carbon |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Waga | 191 g |
| Otwór anatomiczny | tak |