Siodełko San Marco Shortfit 2.0 Shield Supercomfort Narrow zostło stworzone z myślą o gravelowcach. Każdy miłośnik jazdy po bezdrożach wie, jak ważne jest, by siodełko było wygodne i minimalizowało drgania oraz bóle pleców. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu producent odpowiada na te problemy. Lekko podniesiony tył poprawia pozycję na siodełku i redukuje bóle pleców, a otwór anatomiczny generuje świetny przepływ powietrza i odciąża kości kulszowe.
Samo siodełko pokryte jest materiałem Microfeel, który odporny jest na ścieranie, a także jest łatwy w czyszczeniu, zaś wypełnienie to pianka BioFoam, która pod naciskiem dopasowuje się do ruchów miednicy, co znacznie poprawia komfort jazdy.
Stelaż jest wykonany ze stali nierdzewnej, co sprawia, że całość konstrukcji jest bardzo lekka i odporna na warunki pogodowe.
| Marka | SAN MARCO |
| Model | Shortfit 2.0 Shield Supercomfort |
| Przeznaczenie | szosa |
| Płeć | męskie |
| Pokrycie | microfeel |
| Wypełnienie | biofoam plus |
| Skorupa | wzmocniona włóknem węglowym |
| Stelaż | Xsilite |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Waga | 249 g |
| Otwór anatomiczny | tak |