Siodełko San Marco Ground Shield Sport Wide to siodeło zaprojektowane z myślą o miłośnikach MTB, dla których prędkość na trasie to wartość nadrzędna. Siodełko zostało wykonane w dużej części z karbonu, co znacznie obniża jego wagę, a co za tym idzie, pozwala na uzyskiwanie wyższych prędkości. Dodatkowo tłumi drgania powstałe podczas jazdy po nierównej nawierzchni i daje poczucie komfortu oraz lepszego panowania nad rowerem podczas jazdy. Specjalne wyprofilowanie pomaga znaleźć odpowiednią pozycję siedzącą, która zminilaizuje bóle pleców oraz kości kulszowych.
Samo siodełko pokryte jest materiałem Skelfeel, który odporny jest na ścieranie, a także jest łatwy w czyszczeniu, zaś wypełnienie to pianka PullFoam, która pod naciskiem dopasowuje się do ruchów miednicy, co znacznie poprawia komfort jazdy.
Stelaż jest wykonany ze karbonu, co sprawia, że całość konstrukcji jest bardzo mocna, ale i lekka.
| Marka | SAN MARCO |
| Model | Ground Shield Sport |
| Przeznaczenie | MTB |
| Płeć | męskie |
| Pokrycie | Skelfeel |
| Wypełnienie | Pullfoam |
| Skorupa | wzmocniona włóknem węglowym |
| Stelaż | sport carbon steel |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Waga | 324 g |
| Otwór anatomiczny | tak |