Siodełko San Marco Ground Shield Dynamic Wide zaprojektowane zostało z myślą o miłośnikach MTB, którzy lubią prędkość i dynamiczne trasy. Lekko wygięty profil siodełka idealnie sprawdzi się na szybkich trasach, dając lepszą kontrolę nie tylko nad rowerem, ale i nad własną sylwetką podczas jazdy. Materiały użyte do jego produkcji sprawiają, że jest ono bardzo wytrzymałe i wystarczy na długie miesiące, a nawet lata użytkowania.
Samo siodełko pokryte jest materiałem Skelfeel, który odporny jest na ścieranie, a także jest łatwy w czyszczeniu, zaś wypełnienie to pianka PullFoam, która pod naciskiem dopasowuje się do ruchów miednicy, co znacznie poprawia komfort jazdy.
Stelaż jest wykonany ze manganu, co sprawia, że całość konstrukcji jest bardzo mocna i trwała.
| Marka | SAN MARCO |
| Model | Ground Shield Dynamic |
| Przeznaczenie | MTB |
| Płeć | męskie |
| Pokrycie | Skelfeel |
| Wypełnienie | Pullfoam |
| Skorupa | wzmocniona włóknem węglowym |
| Stelaż | mangan |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Waga | 276 g |
| Otwór anatomiczny | tak |