Abus

Jako niemiecki producent wysokiej klasy systemów bezpieczeństwa firma ABUS dba, aby jego produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi. Aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników w sektorze prywatnym i komercyjnym, firma ABUS oferuje szeroki asortyment innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa w domu, w podróży oraz bezpieczeństwa obiektów. Na całym świecie grupa zatrudnia około 3000 pracowników.


Zabezpieczenie roweru powinno być dostosowane do jego wartości i miejsca w jakim go pozostawiamy. Linka sprawdzi się w miejscach rzadko uczęszczanych, w których zostawiamy rower bez opieki tylko na chwilę, np. przydrożny sklep, łańcuch to zabezpieczenie gdy rower pozostaje sam na dłuższy czas, a U-lock’a warto użyć gdy zostawiamy rower pod zakładem pracy lub mocno uczęszczanych miejscach.


ABUS w swojej ofercie ma także szeroką gamę kasków rowerowych przeznaczonych do niemal każdej odmiany kolarstwo szosowego jak i górskiego oraz kaski miejskie i do sportów grawitacyjnych. W poszczególnych kategoriach firmy ABUS znajdziemy tanie kaski dla początkujących oraz modele dla najbardziej wymagających kolarzy.

Podkategorie
Produkty

ABUS to profesjonaliści w dziedzinie zabezpieczeń. Nie ważne, czy chcesz uchronić swój rower przed kradzieżą, swoją głowę przed urazem. ABUS sprawdzi się w obu przypadkach. Firma szczyci się najnowocześniejszymi rozwiązaniami. ABUS posiada szeroką ofertę zabezpieczeń dla każdego. Kaski rowerowe ABUS konstruowane przez niemieckich profesjonalistów są wykonane z wysokiej jakości, odpornych na wstrząsy materiałów. ABUS dba zarówno o namłodszych oferując kaski dziecięce, jak i wieloletnich użytkowników jednośladów i zawodowców. 

ABUS działa w Niemczech od ponad 80 lat. ABUS wyprzedza metody złodziei i wie jak uchronić nasz sprzęt przed kradzieżą, a jako ekspert w temacie "bezpieczeństwa mobilnego" zapewnia beztroską jazdę z solidnymi kaskami.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]