Rękawki rowerowe

Filtry
Marka
Accent
Castelli
Rogelli
Shimano
Sidi
Wowow
XLC
Rozmiar
L
L/XL
M
M/L
S
S/M
XL
XL/XXL
XS
XS/S
XXL
Elementy odblaskowe
nie
tak
Ocieplenie
nie
tak
Kolor
biały
czarny
żółty
Cena

Rękawki kolarskie najlepszej jakości

Tak jak w przypadku koszulek, spodenek, kurtek czy jakiejkolwiek innej części stroju kolarskiego, tak samo w przypadku rękawków możemy kupić lepsze lub gorsze modele, które różnią się przede wszystkim zastosowanymi materiałami, wytrzymałością, komfortem użytkowania oraz poziomem izolacji termicznej. Renomowane firmy stawiają na rękawki kolarskie wykonane z takich materiałów jak Thermoflex, Nano Flex, nylon, Spanex oraz poliamid o specjalnych właściwościach. Mimo dość prostej konstrukcji możemy odczuć znaczne różnice w zależności od modelu jaki wybierzemy.

Wybierz rękawki na rower cenionych marek

Polecane przez nas rękawki rowerowe produkowane są przede wszystkim przez takich producentów jak włoskie Castelli o bogatej historii i ugruntowanej pozycji na rynku, również włoskie SIDI specjalizujące się przede wszystkim w produkcji butów kolarskich, ale równie dobrze radzące sobie z tworzeniem odzieży najwyższej jakości czy też nasz polski Brubeck ceniony za innowacyjne podeście, świetną jakość i przystępne ceny. Wybierając rękawki rowerowe damskie czy męski zwróćmy przede wszystkim uwagę na opinie innych użytkowników, następnie na materiały, z których zostały wykonane rękawki, a na koniec wybierzmy swój ulubiony kolor lub wzór.

 

Pamiętajmy też, że poszczególne modele będą różnić się między sobą długością oraz przeznaczeniem. Inną parę powinniśmy mieć na wiosnę lub wczesną jesień, a inną, zdecydowanie grubszą na zimę. Zimą oczywiście poza rękawkami warto uzbroić się w inne elementy odzieży takiej jak bluza czy kurtka zimowa. Sprawdźcie naszą ofertę na Rowertour.com i wybierzcie idealne dla siebie rękawki rowerowe, aby nigdy więcej zimny poranek nie zaskoczył was w początkowym etapie treningu czy przejażdżki. Zapraszamy do zakupów!

 


 

 

Może Cię zainteresować:

 

 

zamknij [x]