Siodełko WTB Gravelier Steel

399.53 zł
459.90 zł
-13%
Najniższa cena z 30 dni: 399.53 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
W065-0680
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Siodełko WTB Gravelier oferuje najwyższy komfort pedałowania połączony z przeniesieniem mocy podczas pokonywania kolejnych odcinków szutrowych. Gravelowcy mają tendencję do pedałowania w pochylonej pozycji przez dłuższy czas, a siodełko Gravelier dzięki odpowiedniemu profilowi z lekko podniesionym tyłem pozwala usiąść i "zablokować" się w konkretnej pozycji.


Otwór anatomiczny umieszczony w siodełku poprawia przepływ krwi w strategicznych miejscach i eliminuje drętwienie, które pojawia się przy dłuższej jeździe. Gravelier należy do krótkich siodełek, aby pozbyć się drętwienia podczas największego wysiłku, gdy pochylamy się mocno do przodu. Chociaż siodełko jest krótkie, to nos jest szeroki oraz ma dodatkową wyściółkę, aby zapewnić dodatkowe wsparcie.


Szyny siodełka posiadają zwiększony zakres regulacji, w celu jak najlepszego ustawienia swojej pozycji na rowerze. Pod siodełkiem znajdują się otwory montażowe, dzięki którym możemy doczepić dodatkowe akcesoria firmy PRO takie jak np uchwyt na narzędzia czy kamerę.


WTB Gravelier zostało stworzone do najdłuższych dystansów na szutrze.
Specyfikacja

MarkaWTB
ModelGravelier
Szerokość140 mm (Medium)
Długość246 mm
Rozstaw kości kulszowych100 - 130 mm
Materiał prętówstal
WypełnienieDNAx
Grubość wypełnieniaśrednia
Wyściółkamikrofibra
Waga228 g
Kolorczarny
Przeznaczeniegravel, allroad, CX


zamknij [x]