Mostek Zipp SL Speed

1149.63 zł
1448.90 zł
-21%
Najniższa cena z 30 dni: 1149.63 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.6518.042.002
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zipp SL Speed stanowi kwintesencje komponentów karbonowych. Mostek jest sztywny, bezpieczny i lekki, a jego design przykuwa wzrok na każdym rowerze. Będzie wspaniałym dodatkiem do roweru szosowego jeżeli myślisz o ściąganiu w górach, ze względu na niską wagę. Jednocześnie jest na tyle wytrzymały, że z powodzeniem może być wykorzystany na rowerze przełajowym czy też gravelu. 

 

Mostek Zipp SL Speed został opracowany z wykorzystaniem technologii SRAM Exogram, którą znajdziemy w korbach z grupy Red, waży jedyne 123 g w rozmiarze 100 mm, a jego stosunek sztywności do wagi wykracza poza standardy. Dzięki szerokiemu zakresowi rozmiarów dostosujemy go do naszej pozycji. Aluminiowy łącznik z tytanowymi śrubami Torx dopełnia jego eleganckiego designu.

 


 

Specyfikacja

Marka ZIPP
Model SL Speed
Materiał carbon
Kolor czarny
Długość 90 mm
Nachylenie 6° 
Średnie nachylenie 31.8 mm
Do rury sterowej 1 1/8 cala

 

 

Dożywotnia gwarancja Zipp

Dożywotnia gwarancja ZIPP

 

Firma Zipp oferuje swoim klientom dożywotnią gwarancję na swoje produkty takie jak koła czy mostki. Koła marki Zipp są automatycznie objęte prawami gwarancyjnymi i nie trzeba ich specjalnie rejestrować.

 

Dowiedz się co obejmuje gwarancja producenta i gdzie złożyć wniosek w przypadku uszkodzeń. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

zamknij [x]