Amortyzator rowerowy Rock Shox SID SL Ultimate Race Day 2P RMT czarny

4164.23 zł
4899.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 4164.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.4020.960.003
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Amortyzator rowerowy Rock Shox SID SL Ultimate 2P RMT o skoku wynoszącym 110 mm to model dostosowany do jazdy XC. Rock Shox stworzył go z myślą o zawodnikach, którzy nie uznają kompromisów i oczekują od sprzętu najwyższej wydajności. Jest to jeden z najlżejszych widelców XC dostępnych na rynku. Produkt gwarantuje światowej klasy trwałość oraz wydajność. Konstrukcja testowana była wielokrotnie podczas zawodów przez profesjonalistów.

 

Wielkim atutem, a zarazem nowością, w którą firma Rock Shox wyposażyła ten amortyzator powietrzny, jest tłumik Charger Race Day 2. Wyprodukowano go z myślą o szybkości i uniwersalności. Ma on sprawić, że sprinty będzie pokonywać się pewnie i szybko, a podjazdy niezwykle łatwo i płynnie.

 

Równie istotna jest znajdująca się w środku powietrzna sprężyna DebonAir+. Doskonale reaguje ona na nawet najmniejsze wibracje od podłoża, sprawnie je niwelując. Wysoką skuteczność sprężyny docenią wszyscy, którzy zmagają się z bardzo stromymi zjazdami, ponieważ sprawia ona, że kontrola jednośladu w takich sytuacjach jest pewniejsza niż była kiedykolwiek wcześniej.

 

Aby praca amortyzatora rowerowego Rock Shox SID SL Ultimate 2P była cicha i wydajna, producent zastosował nową mieszankę płynów – Maxima Plush Dynamic Suspension Lube. Jest ona jeszcze skuteczniejsza niż wcześniej wykorzystywane specyfiki. Wpływa m.in. na zmniejszenie tarcia tulejek i uszczelek.

 

Regulacja blokady soku odbywa się w tym modelu za pośrednictwem manetki (sprzedawanej oddzielnie). Amortyzator jest kompatybilny z jednośladami o kołach 29 cali i szerokości opon do 60 mm.

 

 

Specyfikacja

Marka ROCK SHOX
Przeznaczenie XC
Sprężyna powietrzna (DebonAir+)
Skok 110 mm
Rozmiar koła  29"
Maksymalna szerokość opony 60 mm
Rozmiar tarczy hamulca 160-200 mm
Mocowanie hamulca post mount
15 x 110 mm
Offset 44 mm
Rura sterowa tapered 1,5"-1 1/8"
Blokada skoku manetka
Kolor czarny (połysk)
zamknij [x]