Amortyzator rowerowy Rock Shox SID SL Ultimate Race Day 3P CRN niebieski

4164.23 zł
4899.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 4164.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.4020.961.004
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Amortyzator rowerowy Rock Shox SID SL Ultimate 3P CRN to niezwykle lekki widelec z systemem amortyzacji powietrznej z katalogu renomowanej marki. Model dysponuje skokiem wynoszącym 110 mm i zaprojektowany został do jazdy typu XC. Jeżeli  szukasz amortyzatora najwyższej jakości – Rock Shox SID SL Ultimate 3P będzie doskonałym wyborem. Produkt był długo testowany przez profesjonalistów, a następnie udoskonalany, aż osiągnął swoje obecne parametry.

 

Kluczowym elementem amortyzatora jest zastosowany tłumik z serii Charger Race Day 2. Jest to nowy wzór, zaprojektowany po to, aby zagwarantować pewne prowadzenie roweru, przy jednocześnie osiąganiu najwyższych prędkości. Tłumik dysponuje 3 pozycjami kompresji, które pozwalają dostosować jego działanie idealnie do preferencji użytkownika oraz aktualnej sytuacji na trasie.

 

Wewnątrz konstrukcji mieści się sprężyna powietrzna DebonAir+. Jej zadaniem jest skuteczne tłumienie nawet najmniejszych drgań powstających podczas dynamicznej jazdy. Precyzję niwelacji wibracji najłatwiej dostrzec i wyczuć podczas zmagania się z trudnymi technicznie zjazdami. DebonAir+ jest wtedy niezastąpiony.

 

Aby cały układ działał sprawnie, projektanci zastosowali w amortyzatorze płyn Maxima Plush Dynamic Suspension Lube. Został on opracowany we współpracy z najszybszymi zawodnikami na świecie. Dzięki substancji zużycie komponentów jest znacznie mniejsze (ograniczenie tarcia), a amortyzacja pracuje dużo ciszej i z równą sprawnością niezależnie od temperatury na dworze.

 

Amortyzator rowerowy Rock Shox SID SL Ultimate 3P przystosowany został do rowerów o kołach 29 cali i oponach do 60 mm szerokości. W tym wariancie produktu blokada skoku może być regulowana na goleni.

 

 

Specyfikacja

Marka ROCK SHOX
Przeznaczenie XC
Sprężyna powietrzna (DebonAir+)
Skok 110 mm
Rozmiar koła  29"
Maksymalna szerokość opony 60 mm
Rozmiar tarczy hamulca 160-200 mm
Mocowanie hamulca post mount
15 x 110 mm
Offset 44 mm
Rura sterowa tapered 1,5"-1 1/8"
Blokada skoku na goleni
Kolor niebieski (połysk)
zamknij [x]