Amortyzator Rock Shox BoXXer Ultimate 27.5" czerwony

8388.54 zł
9868.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 8388.54 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.4020.955.002
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Amortyzator Rock Shox BoXXer Ultimate jest topowym modelem widelca przeznaczonym do rowerów zjazdowych. Zupełnie nowa konstrukcja oparta o lagi o średnicy 38 mm charakteryzuje się znakomitą sztywnością, która w połączeniu z najnowszymi technologiami daje przewidywalne i pewne prowadzenie nawet w najtrudniejszym, naturalnym terenie.

 

Komora powietrzna została wyposażona w najnowszą generację sprężyny DebonAir+ o charakterystyce zbliżonej do stalowej sprężyny, ale o dużo łatwiejszej i szybszej możliwości zmiany konfiguracji twardości zawieszenia. Jednocześnie utrzymuje wyższy skok podczas jazdy, dając lepsze wsparcie i pewność, gdy robi się coraz trudniej.

 

Tłumik Charger 3 to najbardziej zaawansowana konstrukcja Rock Shox. Oferuje szeroki zakres ustawienia tłumienia odbicia oraz zarówno wolną jak i szybką kompresję, co gwarantuje doskonałą pracę na zróżnicowanych trasach, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zawodników na Pucharach Świata. 

 

Technologia Butter Cups doskonale minimalizuje przenoszenie drgań o wysokiej częstotliwości, minimalizując zmęczenie ramion podczas długich zjazdów. Świetną czułość osiągnięto przez zastosowanie dopracowanych uszczelek wyprodukowanych przy współpracy z wiodącą marką SKF i w połączeniu z olejami Maxima Plush sprawiają, że nawet najmniejsze nierówności są wybierane przez widelec. Jednocześnie wydłużono żywotność amortyzatora.

 

 

  • Doskonała sztywność
  • Zaawansowana komora powietrzna DebonAir+
  • Technologia Butter Cups
  • Topowy tłumik Charger 3 RC2
  • Doskonałe uszczelki SKF
  • Olej minimalizujący tarcie i poprawiający żywotność
  • Minimalistyczny błotnik w zestawie
  • Podziałki ułatwiające ustawienie 

 

 

Specyfikacja

Marka ROCK SHOX
Model BoXXer Ultimate D1
Przeznaczenie DH, FR
Rozmiar koła 27.5"
Skok 200 mm
Rura sterowa 1 1/8"
20x110 Boost
Offset 48 mm
Sprężyna powietrzna DebonAir+
Regulacje twardość, tłumienie odbicia, szybka kompresja, wolna kompresja
Kolor czerwony
Waga katalogowa 2880 g
zamknij [x]