Amortyzator rowerowy Cannondale Lefty Ocho Carbon

6399.34 zł
7549.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 6399.34 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
CP9100U1029
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Cannondale Lefty Ocho Carbon to wyjątkowy widelec przeznaczony do rowerów XC. Charakterystyczna konstrukcja z tylko jedną lagą wyróżnia się z tłumu, jednocześnie oferując doskonałe właściwości.

 

Carbonowa górna goleń i sterówka pozwoliła ograniczyć masę oraz zapewnić doskonałą sztywność, która nie odbiega od konwencjonalnych amortyzatorów. Aluminiowa dolna goleń pracuje na łożyskach igiełkowych, dzięki czemu Lefty cechuje się wybitną czułością w całym zakresie 100 mm skoku przez maksymalne zniwelowanie tarcia. Dodatkową zaletą jest brak wpływu pochylenia roweru na pracę.

 

Zaawansowany tłumik oferuje szeroki zakres regulacji tłumienia powrotu oraz wolnej kompresji z blokadą. Kompaktowa budowa ograniczyła masę i umożliwiła integrację w jedną goleń wraz z komorą powietrza, która w szybki sposób pozwala na dopasowanie twardości i została dostrojona do zaawansowanej jazdy w terenie, dając wsparcie i przyczepność na technicznych odcinkach.

 

Lefty Ocho to niezwykle dopracowana konstrukcja o maksymalnej wydajności, która została zamknięta w jedną goleń. Legenda wśród amortyzatorów MTB, którą zna każdy miłośnik jazdy w terenie.

 

 

Specyfikacja

Marka CANNONDALE
Przeznaczenie XC
Rozmiar koła 29"
Skok 100 mm
Rura sterowa Tapered, 1 1/8 - 1 1/2
Lefty 60
Offset 55 mm
Regulacja tłumienie odbicia, wolna kompresja, blokada z manetki
Kolor czarny
Waga 1446 g
zamknij [x]