Siodełko Selle Royal Respiro Relaxed

205.93 zł
358.90 zł
-43%
Najniższa cena z 30 dni: 205.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
5132DETB291L4
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Wygodne siodełko Selle Royal Respiro Relaxed, zbudowane zostało z doskonałej jakości materiałów, które zapewniają oddychalność i wygodę. Specjalnie zaprojektowany z myślą o komforcie rowerzysty, posiada centralny kanał wentylacyjny, który zmniejsza nacisk na kluczowe obszary ciała. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się jeszcze większą przyjemnością podczas każdej trasy. Selle Royal Respiro Relaxed jest idealnym siodełkiem do jazdy trekkingowej i miejskiej.


Relaxed 90° - Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle w pozycji wyprostowanej z kręgosłupem pod kątem 90°. Ta pozycja przenosi ponad 60% masy rowerzysty bezpośrednio na tylną część siodełka.


Dodatkowe informacje:

  • Wykonane z Microtex'u
  • Kanały wentylacyjne
  • Wypełnione żelem Royalgel
  • Mniej nagrzewa się dzięki Cool Xsenium
  • Przystosowane do jazdy z nachyleniem ciała ok. 90 stopni
  • Mocowanie lampki lub torebki w systemie ICS


Zastosowane technologie


Royalgel - Siodełko zostało zaprojektowane z wykorzystaniem elastycznego wypełnienia o nazwie Royalgel, które dostosowuje się do anatomicznych wymagań rowerzysty. Dzięki temu osiągnięto redukcję masy siodełka oraz zmniejszenie nacisku na kości kulszowe i obszar krocza o nawet 40% w porównaniu do tradycyjnych siodełek.
Cool Cover - To niezwykła wkładka która jest do 25°C chłodniejsza od normalnych czarnych siodełek dzięki naszemu specjalnemu materiałowi, który odbija światło słoneczne.
Elastomers - Bezpieczne, ciche i trwale, nie odkształcają się, elastomer może wchłonąć nawet najostrzejsze i najbardziej nieoczekiwane wstrząsy, ponieważ działa w pionie i poziomie.
Integrated Clip System - Opatentowany układ zaciskowy umieszczony w tylnej części siodła dla łatwego mocowania lampki lub torebki podsiodłowej.
Ventilation Channel - Łagodzi ucisk w okolicach krocza, jednocześnie redukując nadmierne pocenie.
Royal Vacumm Light - Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Royal Vacuum Light, siodełko jest w pełni wodoodporne. Dodatkowo, dzięki tej nowej metodzie produkcji, model jest aż o 20% lżejszy niż konkurencyjne produkty.
Specyfikacja

MarkaSELLE ROYAL
Kolorczarny
Płećunisex
Otwór anatomicznytak
Prętstal
Przeznaczenietrekking / miejskie
Szerokość227 mm
Długość256 mm
Waga771 g

Klienci kupili również

zamknij [x]