Gałka zamienna Thule AcuTight

106.64 zł
118.90 zł
-10%
Najniższa cena z 30 dni: 106.64 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
528001
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Gałka zamienna bez zamka do bagażników na hak Thule


Thule to synonim najwyższej klasy bagażników samochodowych oraz akcesoriów do transportu w podróży. Skandynawska marka o renomowanej pozycji, od lat spotyka się z uznaniem na polskim rynku, gdzie dzięki wysiłkom Thule Polska, wielu klientów na co dzień cieszy się znakomitą jakością bagażników Thule. Kompleksowa oferta zawiera topowe uchwyty dachowe na rower, bagażniki na hak, na klapę  auta, czy boxy dachowe. Obok roweru, dzięki rozwiązaniom Thule, niezwykle łatwo i stylowo przewieziemy również sportowy sprzęt wodny i zimowy, co umożliwi bagażnik na narty. Wśród nowości znajdziemy innowacyjny bagażnik dachowy z montażem roweru za ramę Thule Proride 591 lub Freeride 532. Bagażniki Thule wraz z kompleksową ofertą akcesoriów montażowych, pozwolą zawsze na bezpieczny dla auta i roweru jego montaż w transporcie. Możliwość montażu w naszym punkcie serwisowym Thule Bydgoszcz przy ul. Łużyckiej 27.


  • Producent: Thule
  • Model: AcuTight Knob
  • Akcesorium z ogranicznikiem siły mocowania do uchwytów ram rowerów w bagażnikach rowerowych montowanych z tyłu — zamiennik standardowej gałki z zamkiemSpecyfikacja:

  • Gałka z zamkiem Thule AcuTight ma wbudowany ogranicznik sygnalizujący kliknięciem uzyskanie optymalnej siły mocowania, potwierdzając poprawność montażu
  • Kontrola siły ściskającej ramę roweru zapobiega za słabemu lub za silnemu dociśnięciu uchwytu ramy
  • Miękkie, ergonomiczne uchwyty
  • Gałka z zamkiem Thule AcuTight pasuje do wszystkich uchwytów ram rowerów w bagażnikach rowerowych montowanych z tyłuProdukty marki Thule w ofercie objęte są pełną dwu-letnią gwarancją producenta na wady materiałowe i wykonania. Kupując w sklepie rowertour.com masz pewność, że zakupiłeś oryginalny produkt, z oficjalnej polskiej dystrybucji Thule.


Klienci kupili również

zamknij [x]