Siodełko San Marco Aspide FX Pro Series Carbon Wide to wyjątkowo wygodne siodełko szosowe zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania na dłuższych trasach oraz wyścigach. Idealne wyprofilowanie wpływa na dopasowanie się do anatomii użytkownika, a otwór anatomiczny odciąża kości kulszowe i nie powoduje drętwienia ani dyskomfortu podczas jazdy.
Samo siodełko pokryte jest materiałem Microfeel, który odporny jest na ścieranie, a także jest łatwy w czyszczeniu, zaś wypełnienie to pianka BioFoam, która pod naciskiem dopasowuje się do ruchów miednicy, co znacznie poprawia komfort jazdy.
Stelaż jest wykonany z karbonu, a zatem sprawia, że całość konstrukcji jest bardzo lekka, co na pewno uszczęśliwi wszystkich tych, którzy starają się zbić wagę roweru do najniższych możliwych wartości.
| Marka | SAN MARCO |
| Model | Aspide FX Pro Series |
| Przeznaczenie | szosa |
| Płeć | męskie |
| Pokrycie | microfeel |
| Wypełnienie | biofoam |
| Skorupa | wzmocniona włóknem węglowym |
| Stelaż | DNA Carbon |
| Długość | 250 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Waga | 155 g |
| Otwór anatomiczny | tak |