Siodełko San Marco Shortfit 2.0 FX Pro Series Carbon Narrow to bardzo wygodne siodełko szosowe, którego zalety docenią nawet najbardziej wymagający kolarze. Siodełko jest odpowiednio wyprofilowane, a delikatne podniesienie tyłu zapewnia wygodną pozycję i zmniejsza uczucie dyskomfortu oraz bólu pleców. Dzięki odpowiedniemu otworowi anatomicznemu odciążone są kości kulszowe, co zmniejszy nacisk na wrażliwe części ciała. Zaowocuje to lepszymi wynikami na trasie, a siodełko sprawdzi się na naprawdę długich trasach.
Samo siodełko pokryte jest materiałem Microfeel, który odporny jest na ścieranie, a także jest łatwy w czyszczeniu, zaś wypełnienie to pianka BioFoam, która pod naciskiem dopasowuje się do ruchów miednicy, co znacznie poprawia komfort jazdy.
Stelaż jest wykonany z karbonu, a zatem sprawia, że całość konstrukcji jest bardzo lekka, co na pewno uszczęśliwi wszystkich tych, którzy starają się zbić wagę roweru do najniższych możliwych wartości.
| Marka | SAN MARCO |
| Model | Shortfit 2.0 FX Pro Series |
| Przeznaczenie | szosa |
| Płeć | męskie |
| Pokrycie | microfeel |
| Wypełnienie | biofoam |
| Skorupa | wzmocniona włóknem węglowym |
| Stelaż | DNA Carbon |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Waga | 168 g |
| Otwór anatomiczny | tak |