Siodełko San Marco Shortfit 130 Carbon FX Narrow to siodełko wykonane w przeważającej części z karbonu. Pozwala to osiągnąć rewelacyjną wagę, co docenią wszyscy pasjonaci kolarstwa, którzy stawiają na jak najlżejsze komponenty, by poprawić swoje osiągi na trasie. Odpowiednie wyprofilowanie wpływa na redukcję bólu pleców, a otwór anatomiczny odciąża kości kulszowe i poprawia cyrkulację powietrza.
Samo siodełko pokryte jest materiałem Microfeel, który odporny jest na ścieranie, a także jest łatwy w czyszczeniu, zaś wypełnienie to pianka BioFoam, która pod naciskiem dopasowuje się do ruchów miednicy, co znacznie poprawia komfort jazdy.
Stelaż jest wykonany z karbonu, a zatem sprawia, że całość konstrukcji jest bardzo lekka, co na pewno uszczęśliwi wszystkich tych, którzy starają się zbić wagę roweru do najniższych możliwych wartości.
| Marka | SAN MARCO |
| Model | Shortfit 130 Carbon FX |
| Przeznaczenie | szosa |
| Płeć | męskie |
| Pokrycie | microfeel |
| Wypełnienie | biofoam |
| Skorupa | wzmocniona włóknem węglowym |
| Stelaż | DNA Carbon |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Waga | 135 g |
| Otwór anatomiczny | tak |