San Marco Shortfit 130 Racing Narrow to siodełko o bardzo aerodynamicznej budowie, co napewno uszczęśliwi wielu zapalonych kolarzy szosowych. Idealnie sprawdzi się zarówno podczas wyścigów, jak i na codziennych treningach. Siodełko posiada duży otwór anatomiczny, który poprawia przepływ powietrza i zmniejsza nacisk na kości kulszowe oraz redukuje uczucie drętwienia.
Siodełko pokryte jest materiałem Microfeel, który odporny jest na ścieranie, a także jest łatwy w czyszczeniu, zaś wypełnienie to pianka BioFoam, która pod naciskiem dopasowuje się do ruchów miednicy, co znacznie poprawia komfort jazdy.
Stelaż jest wykonany ze stali nierdzewnej, co sprawia, że całość konstrukcji jest bardzo lekka i odporna na warunki pogodowe.
| Marka | SAN MARCO |
| Model | Shortfit 130 Racing |
| Przeznaczenie | szosa |
| Płeć | męskie |
| Pokrycie | microfeel |
| Wypełnienie | biofoam |
| Skorupa | wzmocniona włóknem węglowym |
| Stelaż | Xsilite |
| Długość | 255 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Waga | 175 g |
| Otwór anatomiczny | tak |