Amortyzator Rock Shox Pike Ultimate Flight Attendant USB-C jest wariantem stworzonym przez amerykańską markę z myślą o najlepszych kolarzach, którzy nie boją mierzyć się z nawet najbardziej wymagającymi szlakami. Wybierając ten widelec, łatwiej będzie Ci rozwijać swoje umiejętności i wskoczyć na kolejny poziom kolarstwa MTB.
Amortyzator Rock Shox Pike Ultimate Flight Attendant USB-C opiera swoje działanie na doskonałej komorze powietrznej DebonAir+, gwarantującej świetne wsparcie w środkowej fazie skoku. Ponadto dzięki tłumikowi Charger 3.1 RC2 Flight Attendant oraz technologii ButterCups – pracę amortyzatora możesz precyzyjnie skonfigurować, aby w pełni wykorzystać jego możliwości, a drgania o wysokiej częstotliwości od podłoża, są sprawnie redukowane (20%), co zmniejsza zmęczenie dłoni i ramion. Wszystkie zastosowane w amortyzatorze rowerowym Rock Shox Pike Ultimate Flight Attendant USB-C podzespoły przekładają się na wyjątkowy komfort i maksymalną kontrolę w czasie szybkiej jazdy.
Warto także zauważyć, że model przystosowano też do użytku z rowerami typu hardtail, co na pewno ucieszy miłośników tych jednośladów. Widelec korzysta z oleju Maxima Plush – zmniejszającego tarcie, zużycie i hałas generowany przez zawieszenie – a także jest kompatybilny z przykręcanym błotnikiem Rock Shox Premium Short Fender.
| Marka | ROCK SHOX |
| Przeznaczenie | MTB |
| Rozmiar koła | 29" |
| Skok | 140 mm |
| Rura sterowa | 1 1/8 - 1,5" |
| Oś | 15 x 110 |
| Offset | 44 mm |
| Sprężyna | DebonAir+ |
| Liczba trybów | 2 |
| Kolor | czarny |