Amortyzator Rock Shox Reba Gold Isolator to doskonałe połączenie bezkonkurencyjnej wydajności z atrakcyjną ceną. Model jest kierowany do wszystkich miłośników jazdy górskiej – przede wszystkim w wariancie XC oraz trail – którzy nie lubią ograniczeń, ale jednocześnie nie uśmiecha się im drastyczne nadwyrężanie domowego budżetu. To także dobry wybór do kolarzy MTB, którzy się uczą, krok po kroku, kilometr po kilometrze przekraczają swoje ograniczenia.
Amortyzator Rock Shox Reba Gold Isolator to gwarancja wysokiej funkcjonalności, którą uzyskano poprzez wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań z topowych modelu marki. Widelec jest wyposażony w sprężynę pneumatyczną DebonAir inspirowaną tą znaną z cenionej serii SID, co przekłada się na świetne wsparcie kolarza w czasie pokonywania przeszkód terenowych. Do tego model korzysta z tłumika Isolator – specjalnie dostrojonego do potrzeb jazdy XC, co jeszcze bardziej polepsza jego wydajność.
Warto także zauważyć, że dodatkowym atutem amortyzatora rowerowego Rock Shox Reba Gold Isolator jest lekka, ale sztywna konstrukcja. Seria bazuje na niewielkich goleniach wykonanych z magnezu (górne) i aluminium (dolne) – takie połączenie materiałów niewiele waży, a jednocześnie daje odpowiednią trwałość.
| Marka | ROCK SHOX |
| Przeznaczenie | MTB |
| Rozmiar koła | 27,5" |
| Skok | 100 mm |
| Rura sterowa | 1 1/8 - 1,5" |
| Oś | 15 x 110 |
| Offset | 44 mm |
| Sprężyna | DebonAir |
| Liczba trybów | 2 |
| Kolor | czarny |