Uchwyty na telefon do roweru

Filtry
Marka
Author
Bike Citizens
Busch & Muller
Ergotec
Fahrer
KlickFix
Lezyne
Merida Akcesoria
Ortlieb
ProX
Sea to Summit
SKS
SP Connect
Sport Arsenal
Thule
Topeak
Zefal
Montaż
inny
na kierownicę
na mostek
Wodoszczelność
tak
Marka smartfona
google
huawei
iphone
samsung
Cena

Uchwyt rowerowy na telefon każdego typu

Chcąc kupić uchwyt na telefon do roweru powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na rozmiar swojego smartfona. Przekątna ekranu będzie determinowała to jaki model ostatecznie wybierzesz. Oczywiście znaczna część dostępnych na rynku produktów ma możliwość regulacji, jednak przed zakupem warto się upewnić, czy gabaryty naszego urządzenia mieszczą się w przedziale jaki podaje producent uchwytu. To samo dotyczy uniwersalnych etui, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako opaska na rękę lub mocowane na kierownicy jednośladu.

 

Pozostając przy kwestii montażu, warto również wspomnieć, że poszczególne modele uchwytów różnią się od siebie również sposobem mocowania do kierownicy. Rozwiązań jakie stosują poszczególni producenci jest wiele, a to na które powinieneś się zdecydować zależy przede wszystkim od tego gdzie chciałbyś umieścić telefon. Wybierając modele zapinane na standardową obejmę czy rzepy, będziesz mógł przytwierdzić uchwyt do kierownicy na całej jej szerokości. Jeśli natomiast chciałbyś aby telefon znajdował się w centralnej części kokpitu, wówczas możesz zdecydować się na etui mocowanego do sterów. Wykorzystywany jest do tego znajdujący się w zestawie kapsel.

 

Oczywiście ze względu na niezwykłą popularność uchwytów oraz etui na telefon na rower, jak również z uwagi na stale rosnący popyt na rozwiązania dedykowane do konkretnych modelu telefonów, nasi producenci oferują produkty, które stworzone zostały z myślą o poszczególnych modelach telefonu. Tym sposobem możesz zaopatrzyć się w etui, które będzie idealnie dopasowane do Twojego egzemplarza. Na stronie naszego sklepu przy każdej z pozycji znajdziesz szczegółowy opis informujący o tym do jakiego urządzenia dane etui zostało dostosowane. Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 


zamknij [x]