Mapnik rowerowy

Czy w erze nowoczesnej technologii mapnik rowerowy może okazać się przydatny? Odpowiedź brzmi tak, może. Wyobraźmy sobie sytuację, w której podróżujesz rowerem w odległych zakątkach lasu bądź gór i w pewnym momencie tracisz zasięg. W takiej sytuacji mapnik na rower okazuje się bezcenny. Ciężko jednocześnie jechać i trzymać mapę, dlatego gdy wiemy, że podczas naszej wycieczki mogą wystąpić kłopoty z komunikacją z internetem, warto zaopatrzyć się w mapnik turystyczny

 

Najprostsze mapniki przypominają wyglądem niewielką saszetkę montowaną na kierownicy. Droższe produkty to mapnik rowerowy obrotowy, który zawiera obrotowy blat ułatwiający korzystanie z mapy.

 

By zadbać o wgląd na mapę, w każdych warunkach atmosferycznych, upewnijmy się, że mamy mapnik wodoszczelny. Zaoszczędzi nam to czasu i sił na zbędne postoje podczas deszczowej pogody, by chować i wyciągać mapę, ale mapniki rowerowe przeważnie są zbudowane z wodoodpornej folii.

 


Mapnik do roweru to przydatne akcesorium zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów. Mapnik na rower może mieć też zastosowanie podczas spływu kajakowego, wycieczki pieszej, morskiej czy górskiej. Wszędzie tam, gdzie chcesz go ze sobą zabrać.

 

 

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Dostępność
Tylko dostępne
Marka
Ortlieb
Sport Arsenal
Cena
Ocena klientów

Mapniki rowerowe dostępne w naszym sklepie pomogą bez problemu przewieźć mapę przydatną podczas rowerowej podróży i nie tylko! Jest to usprawnienie, które nie będzie stanowić zbędnego balastu, a z pewnością przyda się, gdy zawiodą nas urządzenia typu gps.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]