Amortyzatory rowerowe

Amortyzatory rowerowe odpowiadają nie tylko za bezpieczeństwo na drodze. Dzięki temu, że mają możliwość tłumienia drgań, które pojawiają się podczas jazdy po nierównościach, odpowiadają także za poczucie komfortu. Rowery, które posiadają amortyzator, łatwiej się prowadzi.Amortyzator sprawia, że koło roweru nie odrywa się od nawierzchni.


Mamy do zaoferowania amortyzatory rowerowe kompatybilne z najpopularniejszymi modelami rowerów.

W naszej ofercie znajdą się tylne amortyzatory dampery, które wyposażone są m.in. w system EVOL, który umożliwia zmniejszenie wymaganej siły do ugięcia dampera, zwiększa jego czujność oraz zmianę stopnia ugięcia progresji pod określonym naciskiem.


Przy wyborze odpowiedniego amortyzatora rowerowego przede wszystkim trzeba się kierować wysokością skoku. Amortyzatory posiadające mały skok do 60 mm będą odpowiednie w rowerach trekkingowych lub miejskich, gdzie użytkownicy jednośladu poruszają się przeważnie po utwardzonych nawierzchniach. Natomiast amortyzatory rowerowe ze skokiem 170 mm są przeznaczone do wyczynowych rowerów. 


Warto wiedzieć, że wybór odpowiedniego amortyzatora wpływa na jakość jazdy. Źle dobrany amortyzator może być niepotrzebnym obciążeniem, jeśli poruszamy się głównie po drogach miejskich.

Cena od
do
wybór marki
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]