Amortyzator Rock Shox SID Select 3P CRN czarny

3654.23 zł
4299.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 3654.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.4020.959.000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Amortyzator rowerowy Rock Shox SID Select 3P CRN o skoku 120 mm stworzono, aby zapewnić każdemu rowerzyście XC doskonałą wydajność oraz pewność prowadzenia roweru na wymagających szlakach. Model stanowi udoskonalenie popularnych i sprawdzonych SID'ów marki Rock Shox. Projektanci sprawili, że amortyzator spisuje się jeszcze lepiej oraz co bardzo ważne – stał się przy tym lżejszy.

 

Sztywna rama z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i pewność prowadzenia roweru. Zastosowany w tym modelu tłumik Charger XC jest lekki i świetnie sprawdza się na długich dystansach. Amortyzator dysponuje trzystopniową regulacją, co pozwala dobrze spersonalizować jego pracę do swoich potrzeb. Dodatkowo Rock Shox zastosował w amortyzatorze innowacyjny płyn tłumiący – Maxima Plush Dynamic Suspension Lube, który sprawia, że model pracuje płynniej, poprzez zmniejszenie tarcia, a do tego generuje mniejszy hałas. Co więcej, płyn jest tak samo skuteczny niezależnie od temperatury.

 

Amortyzator rowerowy Rock Shox SID Select 3P CRN dysponuje sprężyną powietrzną DebonAir+ nowej generacji. Element jest bardziej czuły na małe wstrząsy od swoich poprzednich wersji, co przekłada się na jeszcze lepsze tłumienie wibracji i stabilność jazdy. Jest to szczególnie ważną cechą podczas pokonywania stromych zjazdów.

 

Model dysponuje blokadą skoku przystosowaną do uruchamiania za pomocą pokrętła na goleni. Amortyzator powietrzny jest kompatybilny z rowerami o kołach w rozmiarze 29 cali i szerokości opon do 66 mm.

 

 

Specyfikacja

Marka ROCK SHOX
Przeznaczenie XC
Sprężyna powietrzna (DebonAir+)
Skok 120 mm
Rozmiar koła  29"
Maksymalna szerokość opony 66 mm
Rozmiar tarczy hamulca 180-220 mm
Mocowanie hamulca post mount
15 x 110 mm
Offset 44 mm
Rura sterowa tapered 1,5"-1 1/8"
Blokada skoku na goleni
Kolor czarny (połysk)
zamknij [x]