Rowery

(156)
Marka
Accent
Dartmoor
DK
Ghost
Haibike
Madd Gear
Maxim
Puky
Qu-ax
Rebel Kidz
Romet
SIBMX
Verde
Winora
Woom
Rozmiar ramy
17"
L
M
S
XL
XS
Cena
Rozmiar koła
12"
12,5"
14"
16"
18"
20"
22"
24"
26"
27,5"
28"
29"
Płeć
damski
dziecięcy
męski
unisex
Kolor
biały
brązowy
czarny
czerwony
fioletowy
niebieski
oliwkowy
pomarańczowy
różowy
srebrny
szary
turkusowy
zielony
żółty
Wysokość ramy
23cm
27,5cm
30,5cm
33,2cm
33,5cm
33,7cm
33cm
34,5cm
36,5cm
38cm
39cm
40,5cm
40cm
41cm
43,2cm
43,5cm
43,7cm
43cm
44,5cm
44cm
45,2cm
45,5cm
45cm
46,5cm
46cm
48,3cm
48,5cm
48cm
49cm
50cm
51,5cm
52cm
53cm
54cm
56cm
58cm
Ocena klientów

Na co zwracać uwagę przy wyborze roweru?

Po pierwsze, pamiętaj że rower ma być dla Ciebie narzędziem pasji i aktywności - dobierz go więc tak, aby ani w jednym ani drugim nie był przeszkodą. Jeśli chcesz się rozwijać - wybierz rower łączący jakieś światy, jak np. cyclocross czy gravel. Nade wszystko, rower wybierz taki aby pasował do Twojej wizji i jazdy jaką uprawiasz.

 

Nie ma relatywnych ram cenowych, które mówią, że dobry rower zaczyna się od X złotych. Mówiąc jednak o aspekcie finansowym, stawiaj na sprawdzone marki obecne na rynku i sklep rowerowy taki jak nasz. Dlaczego? Po pierwsze, masz pewność że sprzęt jest sprawdzony i stworzony przez ludzi, którzy na rowerach się znają. Po drugie masz gwarancję, po trzecie - rower możesz modyfikować, zmieniać i markowa jednostka pozwoli Ci to zrobić dość swobodnie. Najważniejsze - markowy rower, nawet tańszy to sprzęt o określonych parametrach wytrzymałości i ergonomii, poniżej których nie schodzi. Mając na uwadze swoje bezpieczeństwo i komfort użytkowania dokonuj mądrych wyborów. Często tańsze nie oznacza lepsze, a inwestycja rozrasta się w niekontrolowany sposób.

Rodzaje rowerów, jakie możemy spotkać

Rowertour prowadzi sprzedaż niezwykle rozległej bazy rowerów. Mamy tu rowery z każdej rodziny, od miejskich po szosowe i każdy z nich ma swoją specyfikę. Przyjrzyjmy się im - sprawdź który z nich pasuje do Ciebie?

Rower MTB, znany też jako rower górski to jeden z najpopularniejszych rodzajów jednośladów. Bogato wyposażony, często w pełni zawieszony, umożliwia swobodną jazdę po nawet trudnym terenie. Duża ilość przełożeń, wysoki prześwit, wygodna pozycja - to jego największe zalety. Łatwo się modyfikuje i jest trwały. Do jazdy w teren, na luźne drogi, szlaki, ścieżki.

Rower szosowy - niegdyś marzenie każdego chłopaka. Dziś - rower wyczynowy tak dla Pań jak i dla Panów. Świetny towarzysz na asfalcie, długie dystanse z dużą prędkością nie stanowią dla niego żadnego wyzwania. Wymusza określoną pozycję, daje radość z pokonywania sporych odległości. Do jazdy na szosie ma wąskie opony, często szytki i szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Rower szosowy stał się jedennym z popularniejszych rowerów na rynku.

Połączenie zalet kilku rodzajów maszyn, ukierunkowane na długie wyprawy. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, bogaty osprzęt - błotniki, bagażniki, sakwy, liczniki, torby, mapniki - umożliwia pokonywanie dużych odległości wraz z "dobytkiem". Bardzo uniwersalny rower trekkingowy potrafi odnaleźć się zarówno na długich szosach jak i mniej oczywistych drogach.

Rower miejski został stworzony do wygodnego pokonywania odległości w mieście i pokazywania kierowcom przewagi roweru gdy stoją w korku. Ponieważ osiągi są tu drugorzędne, najważniejszy jest komfort - wygodne siodła, kierownice, bardzo komfortowa pozycja bliska wyprostowanej. Bagażniki pozwalają na małe zakupy. Jednoślady te są trwałe i wytrzymałe. Rowery miejskie świetnie zastąpią auto w drodze do pracy.

Rośnie w siłę! Rower gravel jest połączeniem zalet kolarzówki z jej pozycją i wygodą oraz roweru górskiego - z ilością przełożeń, ogumieniem i możliwościami terenowymi. Oczywiście ten kompromis nie oznacza że gravel jest do wszystkiego, ale bardzo wielu kolarzy z ogromną przyjemnością uprawia gravel jako doskonałe połączenie między szosą a lekkim terenem. Obecnie do jazdy mieszanej, backpackingu i małych wypraw - nie ma lepszej jednostki.

Rower crossowy (damski lub męski) to uniwersalny jednoślad z cechami roweru trekkingowego, niemniej pozbawiony większości osprzętu jak bagażnik i błotniki. Na dobrym ogumieniu będzie idealnym rowerem "codziennym", który pozwoli też i na podstawowy trening. Jeśli szukamy roweru na typową, rekreacyjną, częstą aktywność - rower cross jest idealny.

Na małych kołach, bez przerzutek, z jednym przełożeniem - idealny na ewolucje w powietrzu i na ziemi. Rower BMX stworzono, by skakać, wirować i szaleć na rampach, torach i wszędzie tam, gdzie miejska dżungla ma choć trochę przestrzeni. Wyjątkowo odporny, wyspecjalizowany i gotowy na wszelkie fikołki.

Rower E-bike to kolejny po gravelu rodzaj roweru, który wykazuje spory impet rozwojowy. O ile z definicji nie do końca jest "prawdziwym" rowerem, o tyle staje się fantastyczną szansą na czerpanie uroków z jazdy przez ludzi starszych, po kontuzjach czy chorobach, tak w zwykłej formie rekreacyjnej, jak i bardziej wyspecjalizowanej.

Bogata rodzina rowerów to jeszcze między innymi takie typy jak rower enduro, rower dirt czy rower cruiser: wszystkie mają swoje miejsce i specjalizację i także takie jednoślady posiadamy w ofercie.

Rower jest dla każdego

Rowery nie obciążają stawów jak bieganie, nie są kontuzyjne, a jeździć może każdy - zaczynając od małych dzieci, aż po kobiety i mężczyzn. Producenci dobrze się specjalizują - praktycznie każdy jednoślad ma swoje wersje: rower męski i rower damski. Rower damka ma inną geometrię aby Panie mogły swobodnie uprawiać rowerową pasję.

 

Wszechstronność, łatwość obsługi i ogromna dostępność sprawiają że rower jest rodzajem aktywności dla każdego. Można go szybko wnieść na poziom zaawansowany, po zakupie nie wymaga dodatkowych usług ani stroju. Wystarczy systematycznie jeździć, by poczuć się lepiej - a to wystarczy za najlepszą rekomendację.

Rowery najlepszych marek w Rowertour.com

Jesteśmy na rynku od prawie dwudziestu lat. Przez ten czas zebraliśmy u siebie ofertę tych producentów, których sami sprawdziliśmy. Jazda na rowerze jest tak wspaniałym doświadczeniem, że nie możemy się powstrzymać, by się tym nie dzielić. Dlatego każdy jest u nas traktowany tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani. Nieustannie stawiamy się w Waszym położeniu i staramy nadążać za Waszymi potrzebami jako rozwijających się cyklistów. Rowery mamy od najlepszych producentów, sprawdzone, gotowe do jazdy i dawania Wam radości.

 

Zaufajcie naszemu doświadczeniu i wiedzy. Mamy rowery dla każdego z Was, jeśli tylko chcecie dokonać wyboru - dobrze trafiliście. Postaramy się, by każdy z Was był potraktowany indywidualnie i mógł cieszyć się rowerową pasją. Tak jak my.

 


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem