Rowery

(136)
Marka
Accent
Dartmoor
DK
Ghost
Haibike
Madd Gear
Maxim
Merida
Puky
Qu-ax
Rebel Kidz
Romet
SIBMX
Verde
Winora
Woom
Rozmiar ramy
17"
21"
L
M
S
XL
XS
Cena
Rozmiar koła
12"
12,5"
14"
16"
18"
20"
22"
24"
26"
27,5"
28"
29"
Płeć
damski
dziecięcy
męski
unisex
Kolor
biały
brązowy
czarny
czerwony
fioletowy
niebieski
różowy
srebrny
szary
turkusowy
zielony
żółty
Wysokość ramy
18cm
23cm
27,5cm
30,5cm
33cm
34,3cm
36,5cm
38cm
39cm
40,5cm
40cm
41cm
43,2cm
43cm
44,5cm
44cm
45,5cm
45cm
46,5cm
46cm
48,3cm
48,5cm
48cm
49cm
50cm
51,5cm
52cm
53cm
54cm
56cm
58cm
Ocena klientów

Rowery męskie w Rowertour.com

Różnorodne potrzeby i zainteresowania rowerzystów wpłynęły i wciąż wpływają na specjalizację poszczególnych typów rowerów oraz determinują inżynierów i projektantów do tworzenia zupełnie nowych gałęzi kolarstwa. Obecnie rowery możemy podzielić na co najmniej 16 kategorii kolarstwa. Wyróżnić możemy także całą gamę rowerów elektrycznych. Praktycznie wszystkie te rowery znajdziemy w wersjach damskich i męskich. Na rowerach jeździ więcej panów niż pań, więc siłą rzeczy oferta rowerów męskich jest szersza. Szczególnie w tych bardziej sportowych odmianach kolarstwa.

 

Jeszcze kilkanaście lat temu napisalibyśmy, że rower męski ma prostą rurę poziomą ramy, jest większy i w bardziej stonowanych kolorach. Obecnie jednak kolorystyka tak się wymieszała, że praktycznie to kryterium można wyrzucić do kosza. Dodatkowo ramy typu damka, które nie maja rury poziomej znajdziemy jedynie w jednośladach miejskich i trekkingowych. Wszystkie pozostałe ramy nie mają już tak widocznych różnic. Pozostają te bardziej subtelne jak rozmiar, geometria czy szerokość siodełka.

 

Dla bardzo wymagających mężczyzn przygotowaliśmy poradnik, który może być pomocny przed zakupem wymarzonego roweru: Najlepszy rower dla mężczyzny z klasą. Zachęcamy do lektury. 

Rowery damskie wysokiej jakości

W ofercie każdego szanującego się producenta znajdziemy rowery damskie. Najczęściej są to te same modele co męskie, wyposażone w ten sam osprzęt, ale różniące się oczywiście geometrią ramy i malowaniem. Wyjątek od tej reguły mogą stanowić rowery miejskie, które są uwielbiane przez rowerzystki, a producenci doskonale o tym wiedzą, tworząc bardzo zróżnicowaną pod rwieloma względami ofertę dla pań.

 

Dla dam w opałach, które stoją przed dylematem wyboru wymarzonego roweru przygotowaliśmy poradnik przed zakupowy: Rowery damskie – jaki rower wybrać dla kobiety? Zapraszamy do zapoznania się.

 

W Rowertour.com posiadamy rowery damskie, męskie jak i dziecięce. Bazujemy na sprawdzonych markach takich jak Merida, Haibike czy rodzimy Romet i Dartmoor. U nas każdy znajdzie swój wymarzony rower. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem