Thule

Thule to marka założona 1942 roku, której dynamiczna historia rozpoczęła się w Szwecji. Urokliwe tereny Skandynawskie, zamiłowanie do obcowania z naturą oraz gwałtowny rozwój motoryzacji przyczyniły się do potrzeby transportu różnorodnego sprzętu. Ludzie chcieli przewozić takie sprzęty jak rowery, narty, namioty oraz sprzęt biwakowy, aby wraz z rodziną mogli przyjemnie spędzać czas w okolicznościach przyrody.


Bagażnik Thule


Właśnie dlatego marka Thule postanowiła ułatwić wszystkim przewóz różnorodnego sprzętu sportowego oraz biwakowego i stworzyli rowerowy bagażnik Thule. Założenie było proste, chodziło o to, aby przewożenie rowerów i sprzętów nie sprawiało żadnego kłopotu, było komfortowe i banalnie proste w użyciu dla rodzin, ale również, aby było ono całkowicie bezpieczne zarówno dla użytkowników, jak i dla samego przewożonego sprzętu. Thule bagażnik rowerowy pozwolił z łatwością transportować rowery pomiędzy dwoma oddalonymi od siebie punktami za pomocą małego samochodu osobowego.

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Dostępność
Tylko dostępne
Cena
Ocena klientów
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]