Chip SpeedBox 2.1 Giant

719.82 zł
849.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 719.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SB21_G_1pcs_BOX
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Chip Speedbox 2.1 Giant


Chip tuningowy SpeedBox 2.1 umożliwia tłumienie ogranicznika prędkości w rowerze elektrycznym. Po zainstalowaniu chipa wyświetlacz Twojego e-roweru pokazuje rzeczywiste dane, takie jak maksymalna i średnia prędkość, dzienny przebieg i zasięg.


  • Producent: Speedbox
  • Model: 2.1 Giant
  • Ogranicznik prędkości: wyłączony
  • Wyświetlacz pokazuje: wartości rzeczywiste
  • Kompatybilny z silnikami: Giant 2017-2021
  • Aktywacja: naciskając WALK / WALK UP
  • Kompatybilny z aplikacją SpeedBox: NieZasada działania Speedbox 2.0 Yamaha


Możesz aktywować zestaw tuningowy SpeedBox 2.1 na wyświetlaczu swojego e-roweru. Po naciśnięciu przycisku WALK / WALK UP na wyświetlaczu pojawi się wartość 9,9 km/h (6,2 mph). Od teraz możesz jeździć z nieograniczoną prędkością – 30 km/h, 40 km/h i ponad 50 km/h.

Aby dezaktywować chip, naciśnij WALK / WALK UP. Na wyświetlaczu pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mph), a ograniczenie prędkości zostanie zresetowane do 25 km/h. Twój e-rower będzie wtedy działał tak samo, jak przed instalacją chipa.   


Uwaga!
Należy pamiętać, że użytkowanie tego typu zmodyfikowanego roweru elektrycznego na drogach publicznych może być niezgodne z prawem w niektórych krajach. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z użytkowania produktów SpeedBox. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox nie mogą być używane na drogach publicznych, ścieżkach rowerowych i miejscach publicznych. Rowery elektryczne wyposażone w produkty SpeedBox mogą być używane wyłącznie na terenie prywatnym i całkowicie na własne ryzyko. Korzystanie z SpeedBox może spowodować utratę gwarancji na Twój e-rower.zamknij [x]